Denizbank SMS ile kredi 3280

0
9
Denizbank SMS ile kredi

Kredi kullanımının artmasının sebepleri arasında; özellikle kredi başvuru koşullarının kolaylaştırılması hususu vardır. Artık kredi başvurusu için bile bankaya gitmeye gerek kalmıyor. SMS ile başvuru, internet bankacılığından başvuru, mobil bankacılıktan başvuru, telefon şubesinden başvuru gibi birçok başvuru kanalı sayesinde vatandaş hızlı ve kolayca kredi başvurusu yapabilmektedir. Hatta bazı bankalar olayı biraz daha ileriye taşıyarak; kredi başvurusunun internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden yapılmasına izin vermekte, başvuru sonrası kredinin onaylanması ile birlikte parayı da direkt olarak kişinin hesabına geçebilmektedir. Yani para almak için bile bankaya gitmeye gerek kalmamaktadır. Bugünkü yazımızda bu başvuru kanallarından birisi olan kısa mesaj yöntemi üzerine konuşacak ve Denizbank SMS ile kredi başvurusu üzerine paylaşımda bulunmaya çalışacağız.

SMS İle Kredi Başvurusu

SMS ile kredi başvurusu; kişinin cep telefonu üzerinden bir kısım kodlar ( bu banka tarafından belirlenmekte ve size bildirilmektedir ) yazıp ilgili numaraya göndermek suretiyle yaptığı başvurulardır. Bu başvurular banka tarafından değerlendirilecek, başvuranın kredi durumu değerlendirilecek ve sonucunda başvurana dönüş yapılarak, kredisinin onaylandığı ya da onaylanmadığı yönünde bilgi verilecektir. Ayrıca kredi kısmen de onaylanabilmektedir.

Denizbank SMS İle Kredi

Denizbank kurmuş olduğu elektronik sistem sayesinde; SMS ile kredi başvurusu almakta, kredinin onaylanması halinde ve yine reddedilmesi halinde de müşteriye bilgi olarak SMS gelmektedir. Onay mesajı gelmesi ile birlikte, en yakın Denizbank Şubesine giderek kredinizi alabileceksiniz. Ayrıca gelen mesajda onaylanan kredi miktarının ne kadar olduğu da size bildirilecektir.

Denizbank SMS ile kredi başvurusunda bulunmak için; 3280 ‘e “KREDIM TCKİMLİKNO” yazarak kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Örnek; “ KREDIM 12345678901 ” şeklinde yazılması gerekmektedir.

Denizbank SMS ile tarımsal ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için; 3280 ‘e “ TCKİMLİKNO SMS TARIM ” yazarak kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Örnek; “ 12345678901 SMS TARIM ” şeklinde yazılması gerekmektedir.

SMS ile kredi başvurusunun yanı sıra Açık Deniz İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılıktan ve yine Denizbank telefon bankacılığı müşteri hizmetleri  üzerinden ve Denizbank şubelerinden de kredi başvurusu yapılabilmektedir. Denizbank telefon bankacılığı müşteri hizmetlerini 0 850 222 08 00 nolu telefon ile arayabilirsiniz. Denizbank Açık Deniz internet bankacılığı işlemleri için de; www.denizbank.com adresine girebilirsiniz. Denizbank mobil bankacılık uygulaması için ise AppStore ya da Play Store ‘dan indirip kredi başvurularınızı yapabilirsiniz.

Denizbank 10 bin TL 12 ay vadeli bireysel ihtiyaç kredisi geri ödeme planı;

Faiz oranı : % 1,40

Aylık Taksit : 927 TL

Kredi Tahsis Ücreti : 50 TL

Toplam Geri Ödeme : 11.279 TL

Denizbank 10 bin TL 48 ay vadeli bireysel ihtiyaç kredisi geri ödeme planı;

Faiz oranı : % 1,59

Aylık Taksit : 320 TL

Kredi Tahsis Ücreti : 50 TL

Toplam Geri Ödeme : 15.624 TL

Bir önceki yazımız olan Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here