Denizbank Kredi Başvurusu 2018

0
8
İş Bankası EFT Saatleri

Denizbank, ülkemiz sınırları içerisinde hizmetlerine devam eden en büyük bankalardan bir tanesidir. Ülkemiz sınırları içerisinde insanlara hizmet veren deniz bank özellikle kredileriyle ünlü olan bir bankadır. Bunun yanında insanlara sunduğu avantajlar ve fırsatlarla da ünlü olan Denizbank, kredi konusunda daha ön plana çıkmıştır.

Denizbank kredi başvurusu yapmak son derece kolaydır. Bu işlem içi 4 seçeneğe sahip olduğunuzu bilmelisiniz. Denizbank’ın diğer bankalardan en ön plana çıkan özelliği olan kredi sistemine geçiş yapmak için 4 ayrı seçeneği kullanabilirsiniz. Denizbank kredi verirken kefil istemez. Bunun yanında cep telefonu ile atacağınız bir kısa mesajla Denizbank’tan kredi alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Aşağıda daha detaylı bilgi verilmektedir.

Denizbank Kredi Başvurusu

Denizbank’tan SMS İle kredi almak

Kredim yazıp TC kimlik numaranızla birlikte 3280’e göndereceğiniz mesajla başvurunuzu yağmış oluyorsunuz. Size ilk gelecek mesaj kesin onay mesajı olmamakla birlikte bir ön onay mesajı olacaktır. Bunun ardından bir onay mesajı ve size bir şifre gelecektir. Bu işlemin ardından kredinizi herhangi bankadan bu mesajı göstererek çekebilirsiniz. Denizbank Kredi Başvurusu 2018

Denizbank Web sitesinden kredi başvurusu yapmak

Denizbank’ın web sitesine girerek burada karşınıza gelen webten hızlı kredi sekmesine tıkladıktan sonra Denizbank’a kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sizden bazı bilgiler istenecek ve siz bu bilgileri verdikten sonra bir süre sonra kredinizin onaylanıp onaylanmadığı size söylenecektir. Denizbank Kredi Başvurusu

Denizbank Şubelerden Kredi Başvurusu Yapmak

Denizbank’tan kredi almak için gerekli belgeler sadece bir kimliktir. Denizbank’ın bir şubesine giderek kredi başvurusu yaparak size geri dönmelerini bekleyebilirsiniz.

Denizbank Telefon Bankacılığı İle Kredi Almak

Denizbank telefon bankacılığı ile kredi alma işlemi için cep telefonunuzdan 444 08 00 numaralı telefonu arayarak telefon bankacılığı ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Emlak Konut Borç Sorgulama başlıklı makalemizde Emlak Konut ve emlak konut nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here