De Facto Çalışma Saatleri 2018

0
3

Ülkemizin orta gelirli insanlarına hitap eden markalardan birisi olan De Facto; kısa süre içerisinde vatandaşların beğenisini kazanmayı başardı diyebiliriz. Özellikle cıvıl cıvıl renkli giysileri dikkatleri üzerine toplayan De Facto kısa sürede bir çok mağaza açmış ve büyüme konusunda ciddi anlamda yol almıştır diyebiliriz. Şimdi sizlere De Facto Çalışma saatleri 2017 yılı verilerini paylaşacak ve yine De Facto hakkında kısaca özet bilgi vermeye çalışacağız.

De Facto Kaça Kadar Açık

De Facto ‘nun AVM ‘lerde mağazaları olduğu gibi; aynı zamanda kendi müşterek mağazaları da bulunmaktadır. AVM içinde bulunan De Facto mağazalarının çalışma saatleri ister istemez bu AVM ‘lerin saatine göre belirlenecektir. AVM ‘lerin çalışm saatleri de genel itibariyle saat 10:00 ile saat 22:00 arası olduğu için; De Facto AVM içi mağazaların çalışma saatleri de aynı olacaktır.

De Facto ‘nun kendi müşterek mağazalarının çalışma saatlerine baktığımızda ise; mesaide gün saat 09:30 ‘da başlarken, mesai sonunun ise saat 21:30 ‘da verildiğini görmekteyiz. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günlerinde de mağazalar açık olup, çalışma saatleri konusunda da herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır. Ayrıca Resmi tatil günlerinde de De Facto mağazaları açıktır. Sadece dini bayram günlerinde mağazalar biraz geç açılabilmektedir. Bu saatler de genel itibariyle 13:00 olarak belirlenmektedir.

De Facto Hakkında Kısaca

2003 yılında kurulduktan sonra ilk olarak mağazasını 2004 yılında açan De Facto; 2017 yılı itibariyle yurt dışı mağazaları ile birlikte toplamda 419 mağazaya sahiptir. 10 binden fazla da çalışanı bulunmaktadır. Sektördeki en büyük  ikinci şirket olan De Facto kısa sürede çok ciddi büyüme rakamları yakalamıştır. Şirketin son 6 yılına baktığımızda 10 kat büyüdüğünü görmekteyiz.

İlginç ve rengarenk tasarımları ile kısa sürede Türk insanının beğenisini üzerine toplayan De Facto; yurt dışına da açılmayı kendisine bir hedef görmekte ve bu anlamda 2012 yılında ilk yurt dışındaki mağazasını da Kazakistan ‘a açmıştır. Sonrasında ise; Irak, Belarus, Mısır, Gürcistan, Rusya, Fas, Tunus, Filistin, Azerbaycan, Ürdün, Suudi Arabistan, Kosova, Hırvatistan ve  KKTC olmak üzere toplamda 16 ülkede faaliyetlerine devam etmektedir. Önümüzdeki yıllar için çok daha büyük hedeflere sahiptir. De Facto şu an için müşterilerine, kendi web sitesi olan www.defacto.com.tr adresinden online alışveriş imkanı sunmaktadır.

De Facto İletişim

Herhangi bir konu ile ilgili olarak De Facto yetkililerinin sesinizi duymasını istiyorsanız; öncelikle müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 222 27 15 nolu telefonu arayabilir ya da De Facto ‘nun resmi internet sitesi olan www.defacto.com.tr adresi üzerinden iletişim formunu doldurabilirsiniz. Direkt olarak iletişim formuna ulaşmak isteyenler http://www.defacto.com.tr/kurumsal/iletisim adresine tıklayabilirler.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Metro Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde İstanbul Metrosu çalışma saatleri, İstanbul Metrosu hizmet saatleri ve İstanbul Metrosu kaçta açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.