Evde çivi paketleme işi Paketleme Yaparak Para Kazanmak

15
132
evde çivi paketleme işi

Evde Ek iş olarak Çivi Paketleme İşi

2016 Evde iş imkanı İstanbul ilanları
2016 Evde iş imkanı İstanbul ilanları

Evde para kazanma yolları ve iş fikirleri her geçen gün artarken Evde çivi paketleme işi ilanları da değerleniyor. Evde para kazanmak herkes için iyi bir seçenek olsa da evde iş fikirleri arasında da en uygun ek iş fırsatını seçmek zor olabilir. Ev hanımlarına iş imkanı , öğrencilere iş ilanları derken oldukça çeşitlenen evde iş fikirleri arasından çivi paketleme işi de ortaya çıkan yeni ek gelir yöntemlerinden. Ek iş ve para kazanma yolları arayan herkesin ilk olarak aklına gelen 2016 evde iş imkanı fırsatlarından olan bu çivi paketleme işi sayesinde ister çalışıyor olun, ister öğrenci, ister ev hanımı her şekilde para kazanabilirsiniz. Akşam dinleme saatlerinizde dahi yorulmadan yapabileceğiniz bu ek gelir fırsatı ile rahatlıkla para kazanmak çok kolay.

 Çivi Paketleme Nasıl bir iş?

İş fikirleri ve para kazanma yolları arasında pek çok yeni ek iş çeşidinin girmesiyle kendine yer edinen bu ek gelir fırsatı yapılması oldukça kolay bir iş. Özellikle ev hanımlarına iş imkanı arayanlar ayda 2000 Türk Lirasına varan ücretlerle çalışabilirler. Bu ek iş fırsatında ne kadar çalışırsanız o kadar kazanacaksınız. Bu 2016 Evde iş imkanı İstanbul ilanları genellikle firmalar tarafından veriliyor. İşe başvurup kabul edildikten sonra adresinize teslim edilen çizileri paketlemek tek işiniz olacak. Eksiksiz ve doğru şekilde 8000 adet çiviyi paketlediğinizde aylık 2000 Türk Lirası kazanabilirsiniz. En ufak para harcamadan ek gelir elde etmek bu ek iş ile çok basit. İş fikirleri ve ev hanımlarına iş imkanı arayanlar için harika bir seçenek olan 2016 Evde iş imkanı İstanbul ilanları çivi paketleme işi sayesinde sohbet ederek dahi para kazanabilirsiniz.

Evde paketleme işi veren firmalar

Çivi Paketleme İşi Başvuru

Bu ek gelir fırsatını veren firmaları eleman arama sitelerinden arayabileceğiniz gibi bu sayfaya yorum bırakarak da ek iş verenlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yoruma mail adresini yazdığınız zaman ek gelir fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

15 YORUMLAR

  1. Merhaba,bu işe acil ihtiyacım var.Rahatsızlığımdan dolayı çalışamıyorum.Ailemde 4 kişilik ekibim var.Burdur’da oturuyoruz.Çok fazla boş zamanımız var.Dolayısıyla bu işi özenli olarak yapabiliriz.İşi istenilen zamanda yetiştirebiliriz.En yakın zamanda bana ulaşırsanız sevinirim.

  2. Merhaba ismim Emrah. Kütahya/Tavsanli da yaşıyorum. Her türlü Hammaddeye yakınlığından ve ulaşım kolaylığından dolayi 1.organize sanayi bölgesi gelişti ve 2.organize sanayisi gelişme aşamasında. Devlet teşvikli bu bölgede her türlü iş imkanı sağlanabilir. Eğer bu bölgede yatırım düşünürseniz sizlelere bu konuda yardımcı olmak isterim. Ayrıca uygun görürseniz evde eşim annem ve yengemler yani ev halkı içinde ÇiVi PAKETLEME işinize talibim.. Saygılarımla… emrah_dogru_18@hotmail.com 05413508114 irtibata geçebilirsiniz detayları görüşebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here