Çilek Mobilya Çalışma Saatleri 2018

0
29

Çocuk mobilyası denilince akla ilk gelen markalardan birisi olan Çilek Mobilya, bu alanda dünya çapında ün yapmış duruma gelmiştir. Uluslar arası ve ulusal anlamda bir çok ödülün sahibi olan Çilek Mobilya ‘nın mağazalarını, büyük AVM ‘lerin yanı sıra kendi özel şubelerini de görmekteyiz. Şimdi sizlere Çilek Mobilya çalışma saatleri 2017 yılı için kaça kadar kısaca bilgi vermeye çalışacağız.

Çilek Mobilya Kaça Kadar Açık

Çilek mobilya mağazalarının büyük bir bölümü ülke genelindeki büyük AVM ‘lerde bulunmakta olup, bunun yanı sıra aynı zamanda şubeleri de bulunmaktadır. AVM ‘lerdeki Çilek mağazalarının çalışma saatleri saat 10:00 ile saat 22:00 arasındadır. Hafta sonu çalışma saatlerinde herhangi bir değişiklik yoktur. Cumartesi ve Pazar günleri de Çilek mağazaları açık bulunmaktadır. Resmi tatil günlerinde de herhangi bir kapanma söz konusu değildir. Sadece dini bayram günlerinde bu durum söz konusu olabilmekte ya da mağazalar geç açılabilmektedir. Çilek mağazalarının AVM haricinde olanları ise; genel itiibariyle saat 09:00 ile saat 21:00 arası çalışmaktadır. Ancak bu saatler mağazadan mağazaya küçük farklılıklar gösterebilmektedir. Bunun için Çilek mağazasına gitmeden en önce size en yakın olanını https://www.cilek.com/magaza-bul linkine tıklayarak bulabilir, burada yazan telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Çilek Mobilya Hakkında Kısaca

Çilek mobilya; gerçek anlamda Türkiye  ‘nin adını duyurmayı başaran önemli markalardan birisidir. Toplamda 5 kıtada faaliyetlerini sürdüren Çilek Mobilya ‘nın, 66 ülkede mağazaları bulunmaktadır. Mağaza sayısı ise 444 adettir. 2 bin civarı çalışanı bulunmaktadır. 1995 yılında kurulan Çilek Mobilya ilk mağazasını Bursa ilinde açmıştır. Bugün Bursa ilinin İnegöl ilçesinde üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Yazımızın başında da belirttiğimiz üzere en çok çocuk ve genç odası denildiğinde ilk akla gelen markalardan birisi olmuştur. Ayrıca alanında bir çok ödül almıştır. Bu ödüller arasında dünya genelinde prestijli sayılan ödüller de bulunmaktadır.

Çilek Mobilya İletişim

Çilek Mobilya ile ilgili herhangi bir konuda iletişim kurmak ya da şikayetlerinizi, sorunlarınızı veya isteklerinizi bildirmek için Çilek Mobilya müşteri hizmetleri hattı olan 444 27 91 nolu telefonu arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra firmanın web sitesi olan www.cilek.com adresi üzerinden iletişim formunu doldurabilirsiniz. İletişim formuna direkt ulaşmak için https://www.cilek.com/iletisim linkini kullanabilirsiniz.

Çilek Mobilya Güncel Kampanyalar

Çilek mobilya dönemsel olarak bazı kampanya ve indirimlere imza atmaktadır. Bu kampanyaları takip etmek ve uygun fiyatla çocuk veya genç odası almak isterseniz yine firmanın web sitesini takip etmeniz yeterlidir. Özellikle Fırsat köşesini https://www.cilek.com/firsat-kosesi adresinden takipte kalmakta yarar var.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Metro Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde İstanbul Metrosu çalışma saatleri, İstanbul Metrosu hizmet saatleri ve İstanbul Metrosu kaçta açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.