Çiçek Yaparak Para Kazanmak

2
26
evde iş imkanı
2016 evde iş imkanı

Çiçek yetiştirip satmak istiyorum

Para kazanma yolları oldukça fazla. 2016 Evde iş imkanı arayanlar da bu iş fikirleri kadar çok. Artık çok para kazanmak ve ek gelir elde etmek isteyen herkes kendiye uygun ek iş fırsatını yakalayabiliyor. Eğer siz de 2016 evde iş imkanı arıyorsanız tek yapmanız gereken biraz araştırmak ve bu konuda kararlı olmak. Para kazanma yolları ve evde iş imkanı fırsatları arasında en zevkli olan bir şeyler tasarlayarak ve bunları satarak olan iş fikirleri dir. Bu tür para kazanma fırsatları arasından biri de evde çiçek yaparak para kazanmak.  Ev hanımlarına iş imkanı ve ek iş arayanlar için de biçilmiş kaftan olan bu iş sayesinde eğlenerek para kazanmak ve ek gelir imkanına kavuşmak mümkün hale geldi.

Çiçek yaparak para kazanmak Nasıl Yapılır?

Çiçek Yaparak Para Kazanmak 2016
Çiçek Yaparak Para Kazanmak

Para kazanma yolları ve ev hanımlarına iş imkanı olan bu ek iş sayesinde söz yaratıcılığınızda olacak. Zevkinize göre kullanacağınız materyaller ile çiçekler oluşturarak dekoratif eşya niteliğinde satabilirsiniz ve bu sayede ek gelir kazanabilirsiniz. Bu ek iş fırsatına başlamadan önce çalışacağınız mekanı belirleyin. Eğer herhangi bir masada çalışacaksanız masanın üzerine bir şey örtmeniz çalışırken üstüne dökülebilecek yapıştırıcı ve boyalardan masanızı koruyacaktır. Çiçek Yaparak Para Kazanmak ile siz de hayallerinize doğru bir adım atabilirsiniz. Dışarıdan bulabileceğiniz kurumuş dallar da tasarımlarınızda size yardımcı olabilir. İş fikirleri arasında olan bu yöntemde ihtiyacınız olan şeyler öncelikle saksı ve saksının içine koyacağınız ve yapmış olduğunuz çiçekleri sabit tutacak bir köpük. Bunun dışındaki tüm malzemeler sizin hayal gücünüze bağlı olarak gelişecek. Gazete parçalarını boyayarak bile çiçek yapabileceğinizi hiç düşünmüş müydünüz?

Çiçek yaparak para kazanmak fırsatında çiçeğiniz hazır olduktan sonra unutmamanız gereken diğer şey ise saksıyı süslemek olacak. Kurdele ve boyalarla bu süsleme işlemini gerçekleştirerek satış fiyatınızı artırabilir ve daha çok ek gelir kazanabilirsiniz.

Çiçek yaparak para kazanmak nerede satış yapılır?

İş fikirleri arasında evde yapılan şeyleri satarak para kazanmak da oldukça popüler hale geldi. Yaptığınız bu çiçekleri de diğer ek iş fırsatlarında olduğu gibi pek çok sitede satabilirsiniz. Bu sitelerin en güvenlileri ise; www.ebay.com www.etsy.com www.gittigidiyor.com

Etsy hakkındaki konumuza buradan bakabilirsiniz.

Bu siteler sayesinde tasarladığınız çiçekleri güvenle satarak ek gelir elde edebilirsiniz.

[junkie-alert style=”green”] EVDE YAPILABİLECEK EK İŞ FIRSATLARI [/junkie-alert]

Evde iş imkanı ve Evde yapılabilecek işler

Forever Living ile Evde iş imkanı 2016

Evde Müzik Kursu Vererek Para Kazanmak

Evde Sarma Yapıp Satmak

 

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 YORUMLAR

  1. Ankara batıkentte oturuyorum küçük bir işyerimde çiçek yetiştirip satıyorum ankara ve çevresi çiçek işini öğrenmek isteyenlere yardımcı olabilirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here