Çiçek Izgara Çalışma Saatleri 2018

0
15

Özellikle köfte denilince akla gelen ilk markalardan birisi hiç şüphe yok ki Çiçek Izgara.. Serüvenine Bursa ‘da başlayan Çiçek Izgara bugün Türkiye ‘nin bir çok şubesi ile sevenlerine hizmet vermeye devam ediyor. Bizler de bugünkü yazımızda siz değerli okurlarımız için Çiçek Izgara Çalışma Saatleri 2017 güncel bilgilerini paylaşarak, Çiçek Izgara kadar açık, Çiçek Izgara kaçta kapanıyor gibi sorularınıza cevap vermeye çalışacağız.

Çiçek Izgara Kaça Kadar Açık

Çiçek Izgara şubeleri günümüzde bir çok AVM ‘de bulunduğu gibi aynı zamanda AVM ‘ler dışındaki yerlerde de bulunmaktadır. AVM içerisindeki Çiçek Izgara şubelerinin çalışma saatleri AVM ‘lerinki ile uyumlu olması gerektiğinden; bu şubeler saat 10:00 ‘da mesaiye başlamakta, saat 22:00 itibariyle de mesai sona ermektedir. Çiçek Izgara ‘nın AVM dışındaki şubelerinin çalışma saatleri ise; saat 10:00 ile saat 21:00 arasındadır. Hafta sonu Çiçek Izgara şubeleri açık bulunmaktadır. Öğle arası gibi bir mola ise yoktur. Resmi tatil günlerinde de açık olan Çiçek Izgara şubeleri sadece dini bayram günlerine özel olarak geç açılabilmektedir.

Çiçek Izgara Kime Ait

Aslen Bursa firması olan Çiçek Izgara; 1963 yılında kurulmuştur. Kurucusu ise 2005 yılında vefat eden Hasan Erdihan  Hınçalan ‘dır. Kurucu olan Hasan Bey ‘in ölümünden sonra ise; aile tarafından Çiçek Izgara aynı şekilde hizmetlerine devam etmektedir. Leziz köfteleriyle Türkiye çapında ün yapmayı başaran Çiçek Izgara; gıda hijyeni, et temini konularında da oldukça titiz davranmaktadır. Bu şekilde kaliteden taviz  vermeden 50 yıldan fazla süredir sektördeki faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Çiçek Izgara İletişim

Çiçek Izgara ‘nın merkezi Bursa ili Osmangazi ilçesi Heykel bölgesinde bulunmakta olup, üretim alanı da yine Bursa ili Nilüfer ilçesindedir. Herhangi bir konuda Çiçek Izgara merkezleri ile irtibata geçmek isteyenler 0 224 221 12 88 nolu telefonu kullanabilirler. Ayrıca firmanını resmi internet sitesi olan www.cicekizgara.com adresine girip, buradan İletişim bölümündeki Görüş ve Öneriler Formu ‘nu kullanabilirler. Direkt olarak forma ulaşmak isteyenler http://www.cicekizgara.com/gorus-ve-oneriler/ adresine tıklayabilir.

Çiçek Izgara Franchise ve İş Başvurusu

Eğer siz de bir Çiçek Izgara şubesi olmak istiyorsanız yine web sitesi üzerinden Franchise bölümünü, Çiçek Izgara ‘da çalışmak istiyorsanız bu durumda İ.K. Formunu kullanabilirsiniz. Franchise başvurusu için http://www.cicekizgara.com/franchise-basvuru-formu/ adresini, iş başvurusu için ise; http://www.cicekizgara.com/i-k-basvuru-formu/ adresini kullanabilirsiniz.

Çiçek Izgara Şubeleri

Çiçek Izgara ‘nın; Bursa ‘da Merkez ve Bursa Korupark şubeleri, İstanbul Akbatı AVM, Ataköy Plus AVM, Ataşehir, Brandium AVM, Emaar AVM, Yeşilköy, Mall of Istanbul, Marmara Forum, Rings AVM, Taşdelen Kardiyum AVM, Afyon ‘da İkbal Dinlenme Tesisleri Çiçek Izgara, İzmir ‘de Bayraklı, Alaçatı, Kocaeli ‘de Gebze Center, Şekerpınar, Symbol AVM, Mersin ‘de Marina, Antalya ‘da Lara, Kazakistan ‘da Almati ‘dir.

Bir önceki yazımız olan Popeyes Çalışma Saatleri 2018 başlıklı makalemizde çalışma saatleri 2017, en yakın popeyes ve kaça kadar açık hakkında bilgiler verilmektedir.