CardFinans Limit Arttırma

0
62

Finansbank Cardfinans limit arttırma işleminizi üç farklı şekilde gerçekleştirmeniz mümkün.

Cardfinans limit arttırma isteğinizi bankanızın ilgili şubesine veya herhangi bir şubesine giderek belirtmek.

Cardfinans kredi kartınızın limitini yükseltmek istiyorsanız öncelikle kendi kafanızda diğer kredi ve kredi kartlarınızın mevcut borç ve limit bakiyelerini düşünmenizi öneririz. Yani mevcut mali durumunuz ve kredi ile kredi kartı limitleriniz yüksek ise zaten size limit artırım gerçekleştirmeyeceklerdir. Bunu hesaplayamıyor iseniz direk bankanıza giderek bireysel müşteri hizmetlerine başvurup kredi kartı limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken nüfus cüzdanınızın yanınızda olması. Eğer kredi kartınız yanınızda ise daha kolay bir işlem gerçekleşecektir. Şubenizde gelirinizin ne kadar olduğuna dair bilgiler ve evraklar var ise işleminiz daha kısa sürede sonuç verir.

Cardfinans limit arttırma talebini müşteri hizmetlerini arayarak iletebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey Finansbank müşteri hizmetlerini arayarak Kredi Kartları menüsüne oradan da Kredi Kartı Limit Arttırma menüsüne girerek müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak. Birkaç güvenlik sorusundan sonra müşteri temsilciniz limitinizi ne kadar yapmak istediğinizi soracaktır. Siz aklınızdaki tutarı belirterek temsilciye bildiriniz. Temsilci işleminizi gerçekleştirdikten sonra banka politikalarına uygun ise derhal sonucu bildirecektir. Değil ise size sms geleceğini ifade ederek başka bir işleminiz var mıydı diye soracaktır.

 Cardfinans limit arttırma işlemini internet bankacılığı kullanarak gerçekleştirmek.

Cardfinans limit arttırma işleminizi en kolay yol olan internet bankacılığı aracılığı ile yapmanızı tavsiye ederiz. Bunun için bankanızın resmi internet adresine girip, internet bankacılığı girişinizi yapmanız gerekmektedir. İnternet bankacılığı hesabınıza girdikten sonra Kredi Kartı menüsünden Cardfinans limit arttırma işlemlerine tıklamanız yeterli. İlgili menüde mevcut geliriniz zaten karşınıza çıkacaktır. Gelirinizde artış var ise bunu yazıp onaylama tuşuna basmanız yeterlidir. Herhangi bir aksilik yok ise birkaç saniye içerisinde limitiniz yükseltilecektir. Ve bunu internet bankacılığınızda kredi kartı bilgilerinize tıklayarak görmeniz mümkün. Bir aksilik var ise yani mali durumunuz bankalar arası denetleme işleminden geçmekte zorlanıyor ise onaylanma veya onaylanmama durumu size sms yolu ile bildirilecektir.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here