Borç Transfer Kredisi 2018

0
271

Borç transfer kredisi 2018’in diğer kredilerle hemen hemen hiçbir farkı yoktur. Öncelikle bunu belirtelim. Tüm bankalardaki kredi kartı ve kredilerinizi tek bir banka aracılığı ile yaparak sadece bir bankaya borçlu kalırsınız.

Borç transfer kredisi 2018 faiz oranları nelerdir ?

Her banka kendine göre faiz oranları belirtmektedir. Hemen hemen hepsi birbirine yakın oranlardadır. 1.14 faiz oranından 1.59 oranına kadar çeşitli faiz oranları olup bu bankalardan size en uygun olanına başvurarak borç transfer kredinizi çekme talebinde bulunabilirsiniz. Özellikle maaş aldığınız banka hangisi ise o banka size daha kolay kredi verecektir.

Borç transfer kredisi 2018 en uygun kredi hangi bankadadır ?

Şu an itibari ile faiz oranları en düşük banka Garanti Bankası ve TEB’dir. Ancak bunların ardından en düşün krediyi Ziraat Bankası ve Halk Bankası da sunmaktadır.

Borç transfer kredisi 2018 nedir ve nasıl yapılır ?

Borç transfer kredisi kullanmak istediğiniz bankaya bizzat giderek başvuruda bulunabilirsiniz ya da internet bankacılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Online olarak başvuruda bulunacaksanız bankanızda eğer gelir bilgileriniz yok ise bunu bizzat getirmenizi isteyecektir. Var ise gerek yoktur. Başvurunuz onaylandığında ise şu şekilde işlemler yapılacaktır.

  • Diğer bankalarda bulunan kredi ve kredi kartlarınız, kredi kullandığınız banka tarafından otomatik olarak ödenecektir. Sizin ayrıca bir işlem yapmanıza gerek yoktur.
  • Diğer borçlarınız ücretsiz eft yöntemi ile gerçekleşir. Ve bu eft işlemleri ertesi iş günü işleme alınır.
  • Kredi kullanacağınız bankanın ekranında tüm borçlarınız listelenecektir. Bu tutarın altında ödenmesini talep edemezsiniz. Borç transfer kredisi 2018’in özelliği budur.
  • Konut kredileriniz ve kredili mevduat hesabınıza ait borcunuzu, borç transfer kredisi 2018 kullanarak devredemezsiniz.
  • Bir bankadan kredi kullanarak diğer borçlarınızı kapattığınız için artık sadece tek bir bankaya borçlusunuz ve sadece tek bir bankaya düzenli ödeme yapmak zorundasınız.

Bir önceki yazımız olan Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here