Boncuk işi Yaparak Para Kazanmak Boncuk işi yapımı

5
4
Evde iş imkanı
boncuk işi yaparak para kazanmak

Evde Boncuk işi Yaparak Para Kazanmak

Her geçen gün yeni iş fikirleri ortaya atılıyor. Para kazandıran işler konusunda çoğunlukla insanlar sadece mesleklerle sınırlı olduğunu düşünüyor fakat pek çok kişi evde iş imkanı yakaladı bile. Herkesin bilgisi olsa da insanların kafasındaki sorular hiçbir zaman geçmiyor. “En iyi nasıl kazanırım?” ya da “bana en çok uyan evde iş imkanı nedir?” gibi sorular. Bu işlerden biri de boncuk işi yaparak para kazanmak. Öğrencilerin boş zamanlarında stres atmak için bile yapabileceği bu iş, yıllardır pek çok ev hanımı tarafından yapılmakta. Evde boncuk işi de ev hanımı ve öğrencilere bir müjde niteliğinde. Teknoloji çağı her geçen gün gelişip bizi içine aldıkça, el yapımı şeylerin değeri arttı. Bu yüzden boncuk işi yaparak para kazanmak da çok iyi bir fırsat haline dönüşmüş oldu.

Evde Boncuk işi sayesinde pek çok ev hanımı ek iş imkanına kavuşacak.

Boncuk işi yaparak para kazanmak insanların yaratıcılıklarını konuşturarak para kazanabilecekleri bir ek iş imkanı. İş fikirleri arasında en çok hobi tarzı olan para kazanma yolları seviliyor. Stres atıp, boş zaman değerlendirirken para kazanmayı kim istemez ki?

Para kazanma yolları ve iş fikirleri arasında kadınların en çok ilgisini çeken boncuk işi yaparak para kazanmak, şu işleri sağlıyor: Boncuklu kolye, bilezik, boncuk küpe, yüzük, halhal…

Evde Boncuk İşi Nasıl Yapılır?

Renk renk boncukları Evde Boncuk işi için boncukçulardan rahatlıkla bulabilirsiniz. Bundan sonrası size ve yaratıcılığınıza kalmış. İster tek başına yapın, isterseniz ailenize de öğretin ve beraber yapın. Unutmayın ki ne kadar ürün, o kadar kazanç.

Evde Boncuk işi sayesinde hem para kazanacaksınız hem de ailenizle zaman geçirme fırsatını yakalayacaksınız. Ayrıca bu işi iyi öğrenmek isterseniz belediyenin sürekli açılan kurslarından yararlanabilirsiniz. İş fikirleri konusunda ilerlemek için kurslar kesinlikle yararlı olacaktır.

kocaeli evde boncuk işi

Boncuk İşi Yaparak Para Kazanmak

Bu konuda aslında iki farklı seçenek var. Birincisi bir işverenden alınan iş sipariş üzerine tamamlanıp zamanında teslim edilir. Bir diğer seçenek ise kendi zevkinize ve yaratıcılığınıza göre yaptığınız boncuk işlerini, küpeleri, halhal ve kolyeleri internet üzerinden online alışveriş siteleri aracılığı ile satmak. İş fikirleri arasından girişimcilik ruhunuzla bu işi yapabilir ve daha çok para kazanabilirsiniz. Evde iş imkanı olarak gerçekten güzel bir fırsat olacaktır. Özellikle www.ebay.com gibi sitelerde yapacağınız satışlar uluslar arası olacaktır. Osmanlı tarzı süslemeler bulunan boncuk işleri şu sıralar bu site üzerinden çok satılıyor. Yaptığınız boncuk işlerini açık arttırma seçeneği ile de satabilirsiniz.

Evde Boncuk İşi bulmak isteyen herkes bu sayfaya yorum da bırakabilir. Evde Boncuk İşi Yaparak Para Kazanmak konusunda yazacağınız yorumlarla işverenin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

5 YORUMLAR

  1. Alt komşum evde boncuk işi ile uğraşıyor. Şu ara letgo uygulaması da malum moda oldu, çek sat işi ile bayağa çevre edindi. Evde boncuk, takı, bujiteri tarzı ürünler yapıp satıyor. Açıkcası bende bu arayış içindeyim nasıl değişik birşey yapsam diye aranırken burayla karşılaştım. Sizce değişik tasarım neler yapılabilir arkadaşlar fikriniz var mı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here