Bimeks Çalışma Saatleri 2018

0
13

Teknolojinin her geçen gün daha ileriye gitmesi ve insanlar olarak teknolojiye daha da bağımlı hale geliyor olmamız ile birlikte elektronik ve teknolojik ürün satışı yapan büyük mağazaların sayısı her geçen gün daha da artmaya devam etmektedir. Türkiye ‘de bu işi başarılı olarak yapan ve sektörde söz sahibi olan markalardan birisi de Bimeks ‘tir. Bimeks mağaza sayısını her geçen gün artırmaya devam etmektedir. Şimdi sizlere Bimeks hakkında kısaca bilgi paylaşımında bulunarak; Bimeks çalışma saatleri 2017 yılında kaça kadar izah etmeye çalışacağız.

Bimeks Mağazaları Kaça Kadar Açık

Bimeks mağazalarının çalışma saatlerine baktığımızda; saat 10:00 ile saat 22:00 arasında olduğunu görmekteyiz. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri de açık olan Bimeks Mağazalarında öğle arası gibi herhangi bir mola nedeniyle hizmete ara verilmemektedir. Saat 10:00 ile saat 22:00 arasında hizmet kesintisiz olarak devam etmektedir. Resmi tatil günlerinde de açık olan Bimeks mağazaları, dini bayram günlerinde açılış saatini biraz daha ileriye alabilmektedir. Ayrıca bahsettiğimiz çalışma saatleri doğu illerinde güneşin daha erken doğup daha erken batması nedeniyle biraz daha farklılık gösterebilmektedir.

Bimeks Hakkında Kısaca

Akgiray ailesi tarafından 1990 ‘lı senelerde kurulan Bimeks; kısa sürede büyüyerek, bugün 140 ‘tan fazla mağazaya sahiptir. Ayrıca 2013 yılında Electroworld adlı markanın Türkiye kolunu da satın almıştır. Bunun yan sıra Darty adlı teknoloji mağazasının da mağazalarının bir bölümünü satın almıştır. Bimeks şirketi; halka arz olunarak Borsa İstanbul ‘da işlem gören şirketlerden birisi haline gelmiştir. Hâli hazırda Türkiye ‘deki teknoloji marketleri arasında en önemlilerinden birisidir diyebilriiz.

Bimeks Kampanyaları

Bimeks ‘te her dönem bir çok kampanya bulunmakta olup, bunları çok sıkı takip etmek için en güzeli Bimeks ‘in bültenine e posta ile kayıt yaptırmak ve bu kampanyalardan anında haberdar olmaktır. Arzu edenler şirketin resmi ve online satış sitesi olan www.bimeks.com.tr adresinden de takip edebilirler. Direkt KAMPANYALAR bölümü için https://www.bimeks.com.tr/kampanyalar linkini kullanabilirsiniz.

Bimeks ‘in Türkiye genelinde bir çok mağazası bulunmakla birlikte; aynı zamanda online satış konusunda da oldukça iddialıdır. Özellikle bazı ürünler için internetten sipariş edilmesi halinde; 3 saat içerisinde teslim edildiği belirtilmektedir. Ayrıca bir çok kredi kartına da; kartla alış verişlerde taksit imkanı sunulmaktadır.

Bimeks İletişim

Bimeks ‘ten aldığınız ürünle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız ya da bunun haricinde şirket ile bir şekilde iletişim kurmak istiyorsanız; 0 850 222 50 22 nolu müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Metro Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde İstanbul Metrosu çalışma saatleri, İstanbul Metrosu hizmet saatleri ve İstanbul Metrosu kaçta açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.