Bebek Arabası Kiralama Hizmeti ile Para Kazanın

1
15

Tatillerinizde, aile ziyaretlerinizde, iş toplantılarınızda, gezilerinizde ve birçok il dışı seyehatlerinizde ailenizle, çocuklarınızla hareket edecekken çocuklarınızı yanınızda nasıl götüreceğinizin planlarını yaparsınız. Aileler, çocuk arabasını nasıl götüreceğim, yer kaplar mı, yer kalır mı, rahat eder miyiz sorularının cevapları karşısında olumsuzluklar yaşarken tüm bu soruların çözümleri size gelir kaynağı olabilir. Bebek arabası kiralama hizmeti! Bebek arabası kiralama hizmeti ile para kazanabilir, iş kurabilir, yeni oluşan sektörde kendinizi geliştirebilirsiniz.

Bebek Arabası Kiralama Hizmeti
Bebek Arabası Kiralama Hizmeti

Bebek arabası kiralama hizmeti

Bebek arabası kiralama hizmeti pek bilinmeyen, ticaret sektörüne yeni giriş yapmış olan bir iş. Belirli bir sermaye gerektirdiğinden dolayı herkes tarafından yapılamaz ancak gerekli koşulları sağlarsanız bebek arabası kiralama hizmeti ile gelirler elde edebilirsiniz. Ulaşımın kolaylaşması, seyehatlerin sıklaşmasıyla insanlar il dışına farklı sebeplerden dolayı daha çok seyehat etmekte. Seyehat ettikleri şehirlerde ilk aradıkları şey bebek arabası kiralama hizmeti olsa gerek. Anne ve babaların gözünde çocuklarından kıymetli birşey var mıdır ki?

Bebek arabası hem anne ve babalara hem de çocuklar için rahatlık sebebidir. Çocuklarınızı, bebeklerinizi bebek arabalarında rahatlıkla gezdirebilir, konforluca dolaştırabilir ve en rahat şekilde uyutabilirsiniz. Bebek arabası sayesinde çocuğunuzu sürekli kucağınızda taşımak zorunda kalmazsınız. Kucakta taşıdığınız zaman çocuğunuz ve sizler bu durumdan kötü etkilenip daha fazla dayanamayacaksınızdır.

İl dışı seyehatlerinizde çocuk ve bebek arabaları kabul edilmez. Seyehat sırasında yer sıkıntısı çıkaracağı düşüncesiyle böyle bir karar alınmıştır. Hava ve kara ulaşım firmaları bu uygulamayı çok katı olarak uygularlar. Hava ve kara ulaşım araçlarına sadece bebek pusetleri ile binebilirsiniz. Bebek arabalarınız yük olarak dahi kabul edilmez. İşte sizde oluşturacağınız ticaret alt yapısı ile seyehat eden müşterilere bu hizmeti sunacak sistemi oluşturabilirsiniz!

Bebek arabası kiralama hangi iller

Bebek arabası kiralama hizmetinden kazanç sağlamak istiyorsanız bu hizmetin en yaygın olarak kullanılacabileceği şehirlerde hizmeti vermeniz uygun olacaktır. Peki hangi şehirlerde kiralama hizmeti tercih edilebilir?
Özellikle turizm şehirleri, bölgeleri, ilçelerinde bu hizmetin yoğun olarak verilmesi gerekir. Turizm bölgeleri özellike sezonlarında maksimum müşteri seviyesine ulaşsa da senenin tüm zamanlarında müşteri çekebilen potansiyele sahip. Tatilin ve turizm bölgelerinin tadını çıkarmak isteyen bebek, çocuk sahibi aileler sizlerin sayesinde rahat günler geçirebilir. Fırsatlarınızdan yararlanabilir! İzmir-Aydın-Antalya-Mersin-Muğla-Balıkesir gibi turizm şehirleri ve turizm beldeleri için bebek arabası kiralama hizmeti işi mükemmel bir gelir kapısı olabilir!

Özellikle İstanbul’da bu hizmet için iş yerleri açabilirsiniz. Senenin her döneminde tıklım tıklım olan bir şehir. Metrekareye düşen insan sayısı oldukça fazla. Seyehatlerin çoğunun İstanbul çıkışlı olması, ticaret piyasasının merkezi olarak kabul edilmesi, iş hayatının olarak kabul görmesi gibi birçok sebepten dolayı iş sahipleri sık sık İstanbul’a seyehat eder ve İstanbul sürekli canlı kalan bir şehirdir. İstanbul’un bu kalabalığından yararlanabilirsiniz.

Ankara bürokrasinin kalbidir. Bakanlıklar, komutanlıklar ve TBMM’nin Ankara’da bulunması Ankara’yı memur kenti olarak ön plana çıkarıyor. Önemli kararlar neredeyse tamamen Ankara’da alınıyor. Kiralama hizmeti için Ankara uygun bir il olabilir.

bebek arabası kiralama acentalar
kiralama acentalar

Bebek arabası kiralama acentalar

Bebek arabası kiralama işini kurduktan sonra çok daha büyük hizmetler vermek istiyorsanız bunun için hamlelerde bulunabilirsiniz. Acentalar sizin için önemli bir kapı! Acentalarla anlaşmalar yaparak hava veya kara ulaşım hizmetlerini sağlayan firmalarla birlikte çalışabilirsiniz. Acentaları kullanıp ulaşım sağlayan kişilerin bebek arabası kiralama hizmetlerini de sizler karşılayabilirsiniz.

Acentalar daha çok müşteri çekmek için sizlerle ortak kampanyalar düzenleyebilir. Sizlerde bu kampanyalardan reklam sağlayabilir, çevre oluşturabilir ve gelirinizi üst düzeye çıkarabilirsiniz. Firmalar, müşterilerin kendilerini tercih etmeleri durumunda bebek arabası kiralama konusunda onlara uygun fiyatlarda hizmet sunabileceği gibi kampanyalar belirterek sektörde rakiplerinin önüne geçebilir.

Evde yapılabilecek işler

Evde Dikiş İşi ile Para Kazanmak

Ev Yemekleri Hazırlayarak Para Kazanmak

Evde boncuk işi

Evde Mantı Yaparak Para Kazanmak

Evde iş imkanı ve Evde yapılabilecek işler

Bir önceki yazımız olan Köşeyi Dönmenizi Sağlayacak 20 Sağlam İş Fikirleri İncelemesi başlıklı makalemizde 20 ek iş fikri, alternatif iş fikirleri ve ek iş fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

1 YORUM

  1. Bu hizmeti ilk olarak Nevşehir Forum Kapadokya’da gördüm, çok iyi bir hizmet ancak biraz pahalı tek seferliğine günlük kiralama bedeli 5TL idi. Ancak parasına rağmen güzel bir hizmet. Dikkat edin çocuğunuzu bu bölgelerden geçerken göstermemeye çalışın her defasında kiralamak zorunda kalabilirsiniz :))))

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here