Bayram Kredisi Veren Bankalar 2017

0
9
Bayram kredisi

Bankalar, yaklaşan Kurban Bayramı başta olmak üzere okul masrafları gibi her türlü ihtiyaca uygun çeşitli kredi kampanyalarını müşterilerine sunuyorlar. Birçok banka yaptıkları kampanyalar ile tüketicilere farklı vade, faiz oranı ve ödeme seçenekleriyle kredi desteği veriyor.

Kurbanlık masrafı, Kurban Bayramı alışverişi, 9 günlük bayram tatilinde seyahat planlayanların ulaşım ve konaklama masraflarıyla bayram sonrasında başlayacak okullara yapılacak harcamaların, vatandaşların nakit paraya olan ihtiyaçlarını artırması beklenirken, bankalar yaptıkları kredi kampanyalarıyla bu ihtiyaçlara çözüm oluyor.

DenizBank, 23 Eylül tarihine kadar sunacağı bayram kredisiyle 0,99 faiz oranı,2 bin TL ve 12 ay vadeye kadar masrafsız kredi kullandırıyor. Üst limiti 55 bin TL olan kredi, 36 aya varan vadelerle sunuluyor.

Şekerbank, 30 Eylül 2016’ya kadar devam edecek kampanya ile bayram alışverişleri başta olmak üzere müşterilerinin bu dönemde yapacakları okula dönüş, seyahat ve tatil harcamaları gibi her türlü ihtiyaçları için uygun faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle 30 bin TL’ye kadar kredi desteği sunuyor.

Burgan Bank, 30 bin TL’ye kadar 33 aylık vade seçeneği ile sunduğu Kurban Bayramı Kredisinde ödemeyi 3 ay erteleme fırsatı sunuyor.

BankPozitif, İnternet üzerinden 1 dakikada Kurban Bayramına özel masrafsız, komisyonsuz, sigorta ücretsiz 50 bin TL’ye kadar kredi veriyor.

Yapı Kredi, bayrama özel kredi kampanyasıyla 50 bin TL ve üzeri tutarlarda 36 ay vade ve yüzde 1,15 faiz oranıyla müşterilere sunuluyor.

Akbank, Kurban Bayramına özel “Ertelemeli Bayram Kredisi” kampanyası sunuyor. Banka, kampanya ile müşterilerine bayrama özel 368 TL taksitle 10 bin TL kredi kullanma fırsatı sunarken, ödemelerini de 3 ay erteleme fırsatı sunuyor.

Türkiye İş Bankası, “Geleneksel Bayram Kredisi” ile her türlü nakit ihtiyaca yönelik kredi fırsatı sağlıyor. 20 Eylül 2016’ya kadar sürecek kampanyaile, tüm bireysel ihtiyaçlar için günde 6 TL taksitle 5 bin TL kredi fırsatı sunuyor. Kampanya 50 bin TL tutar ve 36 ay vadeye kadar kredi seçenekleri kullanma fırsatı sunuluyor.

Garanti Bankası, “Bayram Kredisi” kapsamında 36 ay vadeli 50 bin TL ve üzeri ihtiyaç kredisini yüzde 1,19 faiz oranıyla sunuyor.

Finansbank, Kurban Bayramı kampanyası ile günde 12 TL’den başlayan taksitlerle 10 bin TL ihtiyaç kredisi sunuyor. Dileyen müşteriler kredinin geri ödemelerine 3 ay sonra başlayabiliyor.

Odeabank, 6 Eylül’e kadar geçerli olacakKurban Bayramı kampanyası ile günde 10 TL’den başlayan taksitlerle kredi kampanyası başlattı. 36 aya kadar vade sunulan bayram kredisinde müşteriye en uygun faiz oranı ve ödeme seçenekleri ile kredi imkanı sunuluyor.

VakıfBank, “Geleneksel Bayram Kredisi” ve “Bayrama Özel Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi” kampanyalarını müşterilerine sunuyor. Banka, kamu ve özel sektör çalışanları ve emeklilere yönelik “Geleneksel Bayram Kredisi” ile 36 ay vadede 50 bin TL’ye kadar kredifırsatı sunuyor. Kredi, ister aylık eşit taksitli ister artan taksitli olarak geri ödenebiliyor.

Bir önceki yazımız olan Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here