BankPozitif Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

0
8
Bankpozitif kredi başvurusu

Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi

BankPozitif ile kredi almak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kredinizi şubeye gitmeden, hızlı, formalitesiz ve rahat bir şekilde internet üzerinden alın, üstelik hiç bir masraf ödemeyin!

BankPozitif’in size sunduğu bu avantajlı kredi fırsatını kaçırmayın, internet üzerinden sadece 4 dakika içinde kredi ile ilgili tüm işlemlerinizi tamamlayın!

Nasıl Kredi Alabilirim?

Internet sitemiz üzerinden tüm kredi sürecini kendiniz tamamlayabilirsiniz.

Adrese Teslim Kredi başvurunuzu internetten zahmetsizce yapın. Başvurunuz ne durumda kolayca takip edin. Çağrı Merkezi yok, sıra beklemek yok, banka şubesine gitmek yok! Hemen kredi almak için tıklayınız.

Kredimi Nasıl Öderim?

1. IBAN NUMARANIZ İLE EFT YAPARAK
Herhangi bir bankadan IBAN numaranızı kullanarak EFT (bankalar arası para gönderimi) yapabilirsiniz. IBAN, Uluslararası Standartlar tarafından geliştirilmiş bir hesap numarası standardıdır. Konu ile ilgili detaylı bilgilere T.C. Merkez Bankası IBAN sayfasından ulaşabilirsiniz.

2. HESAP NUMARANIZ İLE EFT YAPARAK
Herhangi bir bankadan EFT’nizi (bankalar arası para gönderimi) hesap numaranızı kullanarak da yapabilirsiniz. Kredi taksit ödemenizde herhangi bir hata olmaması için EFT’nizi gönderirken alıcı adı kısmına kredi borçlusunun isminin doğru olarak yazıldığından emin olunuz.

3. HESABINIZIN BULUNDUĞU BİR BANKAYA DÜZENLİ ÖDEME TALİMATI VEREREK
Dilerseniz hesabınızın olduğu başka bir bankaya düzenli ödeme talimatı iletebilirsiniz. Bu durumda ödemelerinizi yapmak için her ay yeniden (her bir kredi taksit ödemesinde tekrar tekrar) talimat vermenize gerek kalmaz.

BankPozitif en uygun ihtiyaç kredisini oluşturabilmek adına tüm ek giderleri ortadan kaldırıyor. Kullandığınız kredinin faizinden başka bir ödeme yapmak durumunda değilsiniz. Böylece aylık taksitleriniz başladıktan sonra da gelir gideriniz sarsılmaz, bütçeniz rahat bir nefes almaya devam eder. Hiçbir ekstra ücret ödemeden nakit sıkıntınıza en düşük faiz oranları, en uzun vade süreleri ve en ucuz geri ödeme taksit miktarlarıyla sahip olun.

BankPozitif bireylere ve kurumlara yönelik bankacılık hizmetleri sunan Türkiye’de kurulmuş bir bankadır. BankPozitif, sermaye büyüklüğü ve uluslararası kredi derecesi olarak, Türkiye’de en güçlü mali yapısına sahip bankalardan birisidir.İhtiyacınız ne olursa olsun, masrafsız kredi, adrese teslim kredi seçeneklerinden yararlanıp 48 ay vadeye varan taksit seçimiyle dilediğiniz gibi ödeyebilirsiniz.

İhtiyaç kredisi kullanabilecekler

İhtiyaç kredisi ağırlıklı olarak memurlara ve sözleşmeli çalışanlara verilir. Serbest meslek erbabı için kredi almak genelde biraz daha zor olur. Aynı şekilde, sözleşmesi sınırlı süreli olan çalışanlar da ihtiyaç kredisi almakta zorlanabilir. Bu durum emekliler, öğrenciler ve meslek eğitimi görmekte olan bireyler için de geçerlidir. Serbest meslektekilerden, kredi taksitlerinin geri ödenebileceğinden emin olabilmek için, detaylı bir gelir beyanatı talep edilir ve onlara sıklıkla daha yüksek kredi faizi oranları uygulanır. Emekliler için ayrıca bir de yaş üst sınırı uygulaması vardır ki, kreditörden kreditöre değişmek kaydıyla 60 ila 70 yaş arasında oynar. Bu engeli aşmanın bir yöntemi örneğin çocuklarını veya torunlarını kefil göstermektir. Öğrenci olarak ihtiyaç kredisi almak isteyen biri ise en azından bir ek iş gösterebilmelidir. Tabii burada da faizler normal bir çalışana kıyasla daha yüksek olur.

Faizler ve Masraflar

İhtiyaç kredisinin geri ödemesinde aylık itfa taksitlerine ilaveten faiz ve banka işlem masrafları gibi yükümlülükler doğar. Yıllık efektif faiz, bir başka ifadeyle müşterinin bir yılda ödeyeceği gerçek faiz, sadece nominal faizi, yani belirli bir kredi miktarına uygulanan faizi değil, faizden kaynaklanan ilave masrafları da yansıtır. Faizler, alınan kredi miktarı ile toplam vadeye bağlı oluşur. Müşterinin kredibilitesi gibi kişisel unsurlar da bazen rol oynayabilir. Kredibiliteye endeksli sözleşmelerde, kredibilite ne denli elverişsiz olursa faiz oranı da o denli yüksek uygulanır. Öte yandan mali durumu iyi olan bir müşteriye elverişli koşullarda faiz sunulur. Kredibiliteden bağımsız kredilerde ise banka, yeterli finansal imkanlara sahip olmadığına kanaat getirdiği bir bireyin başvurusunu baştan reddeder.

Bir önceki yazımız olan Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here