Bank Pozitif İhtiyaç Kredisi Başvurusu

0
141
Kredi Notu Olmadan Kredi Kartı Veren Bankalar

Bank Pozitif ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak, nakit ihtiyaçlarınıza karşılık bulabilirsiniz. Bank Pozitif ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi başvurusu işlemini nasıl gerçekleştireceğinizi yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Bank Pozitif ihtiyaç kredisi çekmek için gerekli belgeler

Bank Pozitif ihtiyaç kredisi kullanmanız için bazı evrakları bankaya beyan etmeniz gerekmektedir. Bu evraklar nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi ve ikametgah belgesidir. Banka genel olarak kefil talep etmemektedir. Ancak kredi risk incelemesi sonucunda banka sizlerden kefil isteyebilir.

Bank Pozitif ihtiyaç kredisi faiz oranları ve vade seçenekleri

Bank Pozitif ihtiyaç kredisi faiz oranları güncel olarak %1,09’dur. Bank Pozitif ihtiyaç kredisi ürününden 36 ay vadeye kadar yararlanabilirsiniz. Faiz oranları belirli dönemlerde değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden buraya tıklayarak güncel faiz oranlarını takip edebilirsiniz.

Bank Pozitif ihtiyaç kredisi başvurusu

Bank Pozitif ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için internetten başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Banka sadece internet üzerinden başvuru almaktadır ve şubesi bulunmamaktadır.

İnternet üzerinden başvuruda bulunmak için aşağıda bulunan ” Hemen Başvur ” butonuna tıklayınız. Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurduktan sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuz alındıktan kısa bir süre sonra banka sizlere kredi başvuru sonucunu bildirmektedir. Krediniz onaylanırsa banka yetkilileri ikametgah adresinizde sizleri ziyaret etmektedir ve gerekli olan evrakları sizlerden almaktadır. Kullanmak istediğiniz kredi tutarı ise sizin istediğiniz bir banka hesabına aktarılmaktadır.

1

 

 

Bir önceki yazımız olan KMH Nedir? Ne İşe Yarar? başlıklı makalemizde KMH açılımı nedir, KMH nedir ve Kredili Mevduat hesabı nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here