Bank Asya İhtiyaç Kredisi Başvurusu

0
126

Bank Asya ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak bütün nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bank Asya ihtiyaç kredisi özelliklerini ve nasıl başvuruda bulunacağını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Bank Asya ihtiyaç kredisi faiz oranları ve vade seçenekleri

Bank Asya ihtiyaç kredisi başvurusu yaparken yararlanabileceğiniz maksimum vade 36 aydır. Gelirinize ve kullanmak istediğiniz kredi tutarına göre 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Bank Asya ihtiyaç kredisi ürününde kar payı olarak %1,45 oranını belirlemektedir. Bu oran kullanmak istediğiniz bütün kredi tutarı ve vade seçeneklerinde sabit olarak belirlenmektedir.

Bank Asya ihtiyaç kredisi çekmek için gerekli belgeler

Bank Asya ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için bazı evrakları bankaya beyan etmeniz gerekmektedir. Bu evraklar ise aşağıdaki gibidir.

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • İkametgah belgesi

Bank Asya ihtiyaç kredisi başvurusu yaparken kefil ön şartı istememektedir. Ancak yapılacak olan kredi notu incelemeleri sonrasında banka sizlerden kefil isteme hakkına sahiptir. Banka eğer kefil talebinde bulunursa kredi notu bir kefil bularak kredinizi kullanabilirsiniz.

bank asya ihtiyaç kredisi başvurusuBank Asya ihtiyaç kredisi başvurusu

Bank Asya ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için size en yakın Bank Asya şubesine uğrayabilirsiniz. Bankanın şubesinde kredi başvurusu yetkilisi ile Bank Asya kredi başvuru formu doldurmanız gerekmektedir.  Bu form ve kredi kullanmak için gerekli evraklar ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka 3 iş günü içerisinde kredi başvuru sonucunuzu sizlere bildirmektedir. Kredi başvurunuz olumlu olarak onaylandığında bankanın şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz.

Bankanın internet üzerinden kredi başvurusu yapma imkanı şuan için bulunmamaktadır. Kredi başvurusunu sadece bankanın şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Emekliye Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde emekliye kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here