Ayakkabı Dünyası Çalışma Saatleri 2018

0
20

Ayakkabı satışı üzerine bilinen markalardan birisi olan Ayakkabı Dünyası; çoğu AVM ‘nin yanı sıra kendi mağazalarını açarak büyümeye devam etmekte, aynı zamanda web sitesi üzerinden online satış da yapmaktadır. Şimdi sizlere Ayakkabı Dünyası Çalışma saatleri 2017 yılında kaça kadar, kaçta açılıyor kaçta kapanıyor paylaşmaya çalışacak aynı zamanda firma hakkında kısaca bilgi vereceğiz.

Ayakkabı Dünyası Kaça Kadar Açık

Ayakkabı Dünyası ‘nın genel itibariyle daha çok AVM ‘lerde mağazası bulunmakta olup, mağazaların açılış saati saat 10:00, kapanış saati ise saat 22:00 ‘dır. Hafta sonu tatil günlerinde de açık olan Ayakkabı Dünyası mağazaları, öğle molası da vermemektedir. Saat 10:00 ile saat 22:00 arasında hizmet kesintisiz olarak devam etmektedir. Resmi tatil günlerinde çalışma saatlerinde ve günlerinde bir değişiklik bulunmamaktadır. Sadece dini bayram günlerinde mağazalar biraz geç açılabilmektedir.

Ayakkabı Dünyası Kime Ait

1923 senesinde Akbacakoğlu Grup isimli şirketin ayakkabı sektörüne giriş yapması ile kısa sürede Türkiye geneline yayılan Ayakkabı Dünyası hâli hazırda 58 mağaza sayısına ulaşmıştır. 1996 yılında Ankara ‘da ilk mağazası açılmıştır. 2014 yılı itibariyle Esas Holding adlı firma ile yapılan ortak sonrası büyüme hızı ve yatırımlar daha da artmıştır.

Ayakkabı Dünyası Kampanyaları

Ayakkabı Dünyası mağazalarında belirli periyotlarda kampanyalar düzenlenmekte olup, bu kampanyalar kapsamında beğendiğiniz ayakkabılara indirimli olarak ulaşabilirsiniz. Ayakkabının yanı sıra aynı zamanda çanta ve aksesuar grubu satışı da yapılmaktadır. Ayrıca mağazalarda outlet ürünlerde bulunmaktadır. Ayakkabı Dünyası ‘ndan alacağınız ürünlerde peşin fiyatına üç, altı ya da dokuz ay taksitle ürün satın alabilirsiniz. Ayrıca iade edilmek istenen ürünlerde de ücretsiz iade imkanı bulunmakta, ayrıca internetten alacağınız ürünlerde de mağazalardan ücretsiz olarak değişim imkanı bulunmaktadır. Ayrıca 125 TL ve üzeri alış verişlerinizde ise kargo ücreti alınmamaktadır. Kampanyalardan anında haberdar olmak için sol alt bölümde yer alan bülten aboneliği bölümüne e postanızı yazarak kayıt olabilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası Outlet Ürünleri

Ayakkabı Dünyası ‘ndan ucuza outlet ürün almak isteyenler firmanın online alış veriş sitesi olan www.ayakkabidunyasi.com.tr adresine giriş yapıp hemen sağ üstte bulunan OUTLET bölümüne tıklayabilirler. Direkt olarak ulaşmak isteyenler; https://www.ayakkabidunyasi.com.tr/outlet linkini kullanabilir.

Ayakkabı Dünyası İletişim

Ayakkabı Dünyası ile ilgili herhangi bir sorun, istek, dilek ve şikayetiniz için ise; müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası olan 0 850 622 70 02 nolu telefonu arayabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışma saatleri ise; saat 09:00 ile saat 18:00 arasıdır. Çağrı merkezi hafta içi günlerde hizmet vermekte olup, Cumartesi ve Pazar günleri kapalı bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Metro Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde İstanbul Metrosu çalışma saatleri, İstanbul Metrosu hizmet saatleri ve İstanbul Metrosu kaçta açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.