Avrupa Networking

0
8
2016 Evde iş imkanı İstanbul
2016 Evde iş imkanı İstanbul

2016 Evde iş imkanı İstanbul –

Avrupa Networking ile para kazanmak

2016 Evde iş imkanı İstanbul
2016 Evde iş imkanı İstanbul

Her geçen gün para kazanma yolları ve iş fikirleri arasında yenileri ekleniyor. Günümüzde para kazanmak ve ek iş isteyen herkes aradığı ek gelir imkanına kavuşabiliyor. Özellikle aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları da ev hanımlarına iş imkanı istiyor ve pek çok iş fikirleri arasından kendilerine uygun işi ev rahatlığında yapıp, ek gelir kazanabiliyorlar. Bu iş fikirleri arasından biri de network marketing işi. Para kazanma yolları arasında girişimcilik ve sosyallik isteyen işlerden biri olan bu ek iş sayesinde oldukça iyi miktarda para kazanmak hayal değil. Network marketing işi kısacası katalog satışı yaparak para kazanmak. İşinizi çantanızda taşıyabileceğiniz için istediğiniz zaman çalışarak para kazanabilirsiniz. 2016 Evde iş imkanı İstanbul size evinizde para kazandıracak.

2016 Evde iş imkanı İstanbul – Avrupa Networking nedir?

Avrupa Networking, bünyesinde 2 farklı markayı barındırıyor. Tek katalog üzerinden 2 farklı markaya ait iç çamaşırı, pijama, ev giyimi gibi ürünleri satabiliyorsunuz. Bu iki marka Pierre Cardin ve Miorre. Kaliteli ürünleri uygun fiyata satabileceğiniz bu ek iş yönteminde size kalan kar sayesinde para kazanabileceksiniz. Üstelik kendiniz için alacağınız ürünler de indirimli olmuş olacak.

2016 Evde iş imkanı İstanbul – Avrupa Networking ne kadar kazandırır?

İş fikirleri arasında ev hanımlarına iş imkanı olan Avrupa Networking, ürünleri katalog fiyatı üzerinden sattığınızda kazancı garantiliyor. %50’ye varan karlar ile ürün satacağınız bu marka, sizin için oldukça iyi bir ek gelir yöntemi olabilir. Aynı zamanda bu sisteme başkalarını da satıcı olarak üye yaptığınızda prim alabilirsiniz.

2016 Evde iş imkanı İstanbul – Avrupa Networking Kargo Ücreti Ödenir mi?

Bu ev hanımlarına iş imkanı , 80 Türk Lirası alt sipariş limiti koyuyor. Her siparişiniz Türkiye’nin her yerine sadece 1.25 Türk Lirası ücretle kargolanır. Ek gelir arayanlar için az bilinen ama güzel bir ek iş fırsatı olan bu para kazanmak yöntemi ile siz de kazanç elde edebilirsiniz. Üstelik 2016 Evde iş imkanı İstanbul olan bu ek iş sizi hiç yormayacak.

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here