Asmaçatı AVM Çalışma Saatleri 2019

0
15

Büyükşehirlerdeki AVM sayıları her geçen gün artmaya devam ederken Hizmetsaatleri.com olarak Türkiye ‘deki tüm AVM ‘lerin çalışma saatlerine sizlere aktarmaya gayret ediyoruz. Bugünkü yazımızda ise yine İzmir ilinde bulunan AVM ‘lerden birisi olan Asmaçatı AVM çalışma saatleri 2019 yılının en güncel bilgilerini sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Asmaçatı AVM Kaça Kadar Açık

Asmaçatı AVM ‘nin çalışma saatlerine baktığımızda; saat 10:00 ile saat 22:00 arasında çalışmakta olduğunu görmekteyiz. AVM hafta sonu günlerinde de açık bulunmaktadır. Çalışma saatleri dönemsel olarak değişebileceğinden ya da yeniden revize edilme ihtimali bulunduğundan Asmaçatı AVM ‘nin web sitesi olan www.asmacati.com.tr adresine bir göz atmanızı tavsiye edeceğiz.

Asmaçatı AVM ‘de Hangi Mağazalar Var

Asmaçatı AVM ‘de bulunan mağazalara baktığımızda; Arçelik, Bimeks, Doğtaş, Mac Fit, Migros, Mondio, Watsons mağazaları olduğunu görmekteyiz. Ayrıca Asmaçatı AVM ‘de Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası ATM ‘leri olduğunu da sizlere hatırlatalım.

Kısaca Asmaçatı AVM

İzmir ili Balçova ilçesinde daha çok Ege bölgesine özgü mimari yapısı ile ön plana çıkan Asmaçatı Alışveriş Merkezi, çardak altı tarzında ve butik bir konsepte sahip diyebiliriz. Ark İnşaat tarafından hayata geçirilen Asmaçatı AVM projesi kısa süre içerisinde bölgenin cazibe merkezlerinden birisi haline gelmiştir. Dağ havası, deniz havası ve yola yakınlığı ile her geçen gün daha fazla misafir ağırlamaya devam eden Asmaçatı AVM; açık ve kapalı otoparka sahip. Toplam inşaat alanı ise 27 bin 775 m2 ‘dir. İzmir ‘in en önemli caddeleri arasında olan Mithat Paşa Caddesi üzerinde bulunması ise ulaşım konusunda da Asmaçatı AVM ‘yi ön plana çıkarıyor. Dönemsel kampanyalar ve etkinlikler düzenlendiği de hatırlatalım. Bu etkinlikleri web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Asmaçatı AVM İletişim

Asmaçatı AVM ile ilgili herhangi bir sorununuz için yetkililerle irtibata geçmek için Asmaçatı AVM ‘nin web sitesi olan www.asmacati.com.tr adresi üzerinden İLETİŞİM bölümünü kullanabilirsiniz. Direkt olarak iletişim formuna ulaşmak isteyenler http://www.asmacati.com.tr/iletisim.php  linkine tıklayabilirler. Bunun yanı sıra Asmaçatı AVM ‘ye gitmek isteyenler için direkt olarak tam adresi de paylaşalım. Asmaçatı AVM; Mithatpaşa Caddesi No 36 Balçova İzmir adresindedir. Yine haritaya bakmak ve tam olarak yerini haritada görmek için web sitesini kullanabilirsiniz.

Asmaçatı AVM ‘ye telefon etmek isteyenler ise +90 (232) 277 88 97 nolu telefonu kullanabilir. Faks göndermek isteyenler ise; +90 (232) 278 10 73 numaraya faks çekebilir. E posta ile irtibata geçmek isteyenler ise; info@asmacati.com.tr adresine e posta gönderebilirler.

Bir önceki yazımız olan Palladium Avm Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde Palladium ataşehir çalışma saatleri, Palladium avm çalışma saatleri ve Palladium avm hizmet saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.