Albaraka Türk Kredi Kartı Çeşitleri ve Avantajları Nelerdir ?

0
8
Tapuda Kredi Kartı Dönemi

Türkiye’nin kredi kartı geçerliliği noktasında en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan World kredi kartı şimdilerde katılım bankaları tarafından da kullanılmaktadır. Buna göre katılım bankası olarak hizmet veren ve müşterilerinin faizsiz kazanç sağlama adına hizmetler sunan Albaraka Türk Bankası kredi kartı noktasında World seçenlerden. Banka olarak Albaraka Türk müşterilerine üç adet kredi kartı tercihi sunmaktadır. Bunlar World Klasik Kart, World Gold Kart ve World Platinum Kart olarak sınıflandırmaktadır. Albaraka Türk kredi kartı çeşitleri ve avantajları nelerdir bakıldığında ilk olarak World Klasik Kredi Kartını ele alalım. Bu kredi kartı taksitli alışveriş yapmak, Worldpuan kazanmak ve biriktirdiği puanlarla alışveriş yapmaya yardımcı olmaktadır. World üyesi işyerlerinde dilediğiniz oranlarda vade farksız kredi kartı taksiti yapabilirsiniz. Biriktirdiğiniz puanları yine üye işyerlerinde dilediğiniz gibi harcamanızda sizin elinizde.

Albaraka Türk kredi kartı çeşitleri arasında yer alan World Gold Kredi Kartı ise; müşteri sınıfı olarak bir üst basamakta yer alan kullanıcılara hitap etmektedir. Bu kredi kartını kullanan banka müşterileri diledikleri World üye işyerlerinde diledikleri ürünleri taksitli olarak alabildikleri gibi biriktirdikleri World puanları harcayabilirler. Gold seviyesine sahip kredi kartı puan biriktirme noktasında son derece avantajlı ve sorunsuz bir kredi kartıdır. Bankanın sunmuş olduğu son kredi kartı ise World Platinum Karttır.

Müşteri sınıfı olarak en üst basamakta yer alan kullanıcılara hitap eden bu kredi kartı medikal, yol, seyahat ve birçok konuda kullanıcılarına ayrıcalıklar sunması ile bilinen bir kredi kartıdır. Üye işyerlerinden taksitli alışveriş yapabildiğiniz gibi yüksek seviyeden World puan biriktirmenize de yardımcı olur. Konuyla alakalı olarak en dikkat çekici olanı ise şüphesiz asistan hizmetleri adı altında siz değerli kullanıcılarına büyük fırsatlar sunması ile bilinir. World Platinum Kart sahipleri Albaraka Türk tarafından tahsis edilen 0216 666 0 44 numaralı çağrı merkezi üzerinden özel destek hizmetinden yararlanabilmektedirler. İstanbul Atatürk Havalimanı TAV Primeclass iç ve dış hatlar Lounge’larına ücretsiz giriş yapabilmenin fırsatına sahiptirler. Ayrıca yol yardım gibi hizmetlerden rahatlıkla faydalanabildikleri gibi banka tarafından sunulan birçok hizmetten de yararlanabilmektedir. Sizlerde Albaraka Türk’ün ayrıcalıklı kredi kartlarından birini tercih ederek bu fırsatlara sahip olabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here