Albaraka Türk – Hac ve Umre Finansmanı

0
9
Umre Finansmanı

Katılım bankacılığında 30 yılı geride bırakan Albaraka Türk, kutsal toprakları ziyaret etmek isteyenler için Umre Finansmanı Kampanyasıyla altı aya kadar taksit imkanı sunuyor.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, kampanya kapsamında vade farksız 6 taksit imkanı sağlayan Albaraka Türk, kampanyadan yararlanmak isteyenler için tahsis ücreti de almıyor.

Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka Türk, hac ve umreye gitmek isteyenler için ‘Umre Finansmanı Kampanyası’nı sunuyor. Kampanya kapsamında vade farksız altı taksit imkânı sağlayan Albaraka Türk, kampanyadan yararlanmak isteyenler için tahsis ücreti almıyor.

Sektöründe gerçekleştirdiği yeniliklerle dikkat çeken Albaraka Türk, Umre Finansmanı Kampanyasıyla, hac ve umreye gitmek isteyenler için çok önemli bir fırsat sunuyor. Finansman talep etmek isteyen Albaraka Türk müşterileri başvuru esnasında, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından verilecek umre programlarının dönemini, fiyatını ve konaklama tipini gösteren “Tur Güvenlik Kodu”nu belirterek başvurabilecek. Hac ve umre bedelini peşin ödemek isteyen Albaraka Türk müşterileri bu ödemeyi herhangi bir Albaraka Türk şubesinden yapabilecek.

Bankanın hac ve umre finansmanı kampanyası koşulları kapsamında umre ziyareti yapmak isteyen müşterilere umre ziyareti bedelinin yüzde 100’ü kadar kredi sağlanabilmektedir. Müşterilerin söz konusu kampanyadan yararlanabilmesi için hac veya umre ziyareti yapabilmek adına hizmet aldıkları acentenin Diyanet İşleri Başkanlığı’nca yayımlanmış olan yetkili kurumlar arasında olması gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan 65 Yaş Maaşı Nasıl Alınır? 2020 Yaşlılık Aylığı Ne Kadar? başlıklı makalemizde 65 yaş aylığı hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here