Aktifbank  Çalışma Saatleri

0
11
Aktifbank Mesai Saatleri

Özellikle PTT ile yaptığı anlaşmalar ile dikkatleri üzerine toplayan Aktifbank  Türkiye genelinde hızlı bir şekilde yayılmaya devam etmekte, son dönemdeki kredi kampanyaları ile de müşteri portföyünü hızla büyütmektedir. Bu yazımızda sizlere Aktifbank ‘ı tanıtacak ve Aktifbank çalışma saatleri ile diğer bilinmesi gereken bazı hususlar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Aktifbank Kime Ait

1999 yılında Çalık Holding tarafından kurulan Akftifbank, 2007 yılında bugünkü ismi ile resmi olarak hizmetlerine başlamış hâli hazırda 7 adet şubesi bulunmaktadır. İstanbul, Kayseri, Bursa, Ankara, Gaziantep, İzmir, Sakarya ve Düzce illerinde şubesi bulunan Aktifbank; PTT ile yaptığı anlaşma ile birlikte Aktifbank PTT kredisi adı altında PTT ‘den emekli maaşı alan vatandaşlarımıza kredi vermektedir. Dünyanın en yenilikçi bankası ödülünün sahibi olan Aktifbank, bu ödülün yanı sıra 70 adet daha ödüle daha layık görülmüştür. Bankanın yönetim kuruluşu başkanlığını ise halen Ahmet ÇALIK yapmaktadır. Ortaklık yapısına baktığımızda; % 99,42 ‘sinin Çalık Holding ‘e; % 0,3 ‘ü GAP Tekstil A.Ş. ‘ye, % 0,14 ‘ünün ise yönetim kurulu başkanı Ahmet ÇALIK ‘a, % 0,07 ‘sinin Başak Yönetim Bank ve % 0,7 ‘sinin ise Irmak Yönetim Hizmetleri ‘ne ait olduğunu görmekteyiz.

Aktifbank Çalışma Saatleri 2017 yılı Güncel

Aktifbank şubelerinde; saat 09:00 ‘da mesai başlamakta ve saat 17.00 itibariyle de sona ermektedir. Saat 12.30 ile saat 13:30 arasında ise öğle arası nedeniyle şubeler kapalı bulunmaktadır. Resmi tatiller ve hafta sonunda Aktifbank şubeleri kapalı bulunmaktadır.

Aktifbank EFT Saatleri 2017 yılı Güncel

EFT işlemleri diğer bankalarda olduğu gibi Aktifbank ‘ta da hafta sonu günlerinde ve resmi tatil dönemlerinde yapılamamakta olup, hafta içi günlerde ise, saat 09.00 ile saat 16.30 arasında yapılabilmektedir. Bu saatler sonrasında yapılacak EFT işlemleri ilk iş günü ile birlikte işleme koyulur ve EFT emriniz yerine getirilecektir.

Aktifbank Havale Saatleri 2017 yılı Güncel

Aktifbank hesabından havale yapmak isteyenler için herhangi bir sınırlama bulunmayıp, 7 / 24 havale emirleriniz yerine getirilecektir.

Aktifbank İnternet Bankacılığı

Bunun için Aktifbank ‘ın resmi internet sitesi olan www.aktifbank.com.tr  adresine giriş yapmanız gerekmekte olup, ilk defa kullanacak olanların internet bankacılığı şifresi alması gerekir.

Aktifbank Mesai Saatleri

Aktifbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Aktifbank telefon bankacılığı işlemleri ve diğer işlemleriniz için müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 724 30 50 nolu telefonu aramanız yeterlidir. Cep telefonunuzdan ya da ev telefonunuzdan da arayabilirsiniz.

Aktifbank SWIFT Kodu

Aktifbank için belirlenmiş olan uluslar arası banka kodu yani Swift kodu CAYTTRIS ‘tir.

Aktifbank Önemli Bilgiler Listesi

Aktifbank Çalışma Saatleri : Saat 09:00 ile 17:30 arasında

Aktifbank EFT Saatleri : 09:00 ile 16:30 arasında

Aktifbank Havale Saatleri : Sınırlama bulunmamaktadır.

Aktifbank Çağrı Merkezi Numarası : 0 850 724 30 50

Aktifbank Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri : 7 / 24 aranabilir

Aktifbank İnternet Sitesi : www.aktifbank.com.tr

Bir önceki yazımız olan PTT Çalışma Saatleri 2020 başlıklı makalemizde açılış saatleri, kaça kadar açık ve kaçta açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.