Akıllı Telefon Uygulamaları İle Para Kazanmak

2
33
Akıllı Telefon Uygulamlarından Para Kazanmak

Cep Telefonu Uygulamaları ile Para Kazanmak

Akıllı telefon uygulamaları ile para kazanmak başlığını okuduğunuzda inanmaya zorlandığınızı biliyoruz. Birazdan okuyacağınız yazıda hepsini açıklamaya çalışacağız.

Akıllı telefon uygulamaları onları geliştirenlerin ve pazarlayanların para kazanmaları için, bizim için değil dediğinizi de duyuyoruz. Aslında yöntemin amacı yine aynı. Ama burada onlar kazanırken siz de kazanıyorsunuz. Yani bir win-win durumu söz konusu. Reklamlar televizyon için neyse internet için de öyle. Asıl para reklamlar aracılığıyla kazanılıyor. Uygulama sahipleri reklam yapmak için klasik yöntemlerle yüklü miktarda paralar harcayacaklarına, bizlere de para kazandırarak kendilerine çekiyorlar ve hergün birlerce kişinin ”tıklarıyla” en iyi reklamı yapmış oluyorlar.

Telefon Uygulamaları ile Nasıl para kazanabilirim?

Öncelikle mobil uygulamalarla para kazanmak hakkında yalan haberler, atıp tutanlar çok fazla. O yüzden sadece herkes tarafından yüksek oy alan uygulamalara güvenmekte fayda var.
Akıllı telefon uygulamalarıyla ek kazanç sağlamanın temel mantığı üye olup, size verilen basit görevleri yerine getirmek. Para kazanacağınız uygulamalara örnekler verirken gelin bu yöntemlere beraber göz atalım.

Para kazandıran akıllı telefon uygulamaları nelerdir?

Winat9

Winat9 en popüler uygulamalardan biri. Hem IOS hem de android de çalışıyor. Uygulamayı indirip üye olun. Daha sonra günün belli saatlerinde gelen reklamları izleyin ve anketleri doldurun. Reklamlar ortalama yarım dakika , sorular da 10-20 saniye sürüyor. Her reklam başına 15 kuruş alıyorsunuz. Uygulamaya üye olurken verdiğiniz paypal hesabınıza her günün sonunda paranız yatıyor. Günlük ortalama kazancınız 90 kuruş.

Checkpoints

Google play store ya da app store’dan indirip kayıt olduktan sonra teklifleri ve görevleri ( video izleme, internette surf sörf yapma, barkod tarama vb) tamamlayarak para kazanabileceğiniz bir başka mobil uygulama. Bunun yanısıra uygulamaya arkadaşlarınızı davet ederek de kazanıyorsunuz. Günde ortalama 4 dolar kazanıyorsunuz. Kazandığınız para paypal hesabınıza yatırılıyor.
https://www.checkpoints.com

Feature Point

Featurepoint’teki temel mantık diğerlerinde olduğu gibi görev yaparak para kazanmak ama bunu uygulamaları indirirerek ve onlarda vakit geçirerek yapmak. http://featurepoints.com/web/index adresinden uygulamayı indirdikten sonra gelen teklifleri kabul ederek, uygulamalarda en az 2 dakika geçirerek ve arkadaşlarınızı davet ederek kazanmaya başlıyorsunuz. Diğer uygulamalar gibi paranız paypal hesabınıza yatıyor. Bir uygulamadan 50-80 puan civarı kazanıyorsunuz. 3000 puan 5 dolar ediyor. Günlük ortalama kazancınız 3-5 dolar. Feature points en güvenilir ve hala güncel olan uygulamalardan biri.

Easy shift

Siz gezip, yiyip, içip, alışveriş yaparken para kazandıran uygulama sloganıyla çıkan easy shift , size küçük görevler veriyor. Fotoğraf çekmek, fiyat kontrolü yapmak, mağaza ürünü kontrolü yapmak, yorum yapmak, fikir sunmak vb… Shiftleri tamamladıkça daha yüksek seviyelere geçip, görev başına daha fazla para kazanmaya başlarsınız. Shiftlerinizi her bitirişinizden 2 gün sonra ödemeleriniz paypal aracılığıyla hesabınıza aktarılıyor. Görevlerden 2-20 dolar arası para kazanabilirsiniz.
http://easyshiftapp.com/

Tapporo

Ios ve android uyumlu bu uygulama ile günde 2,5-5 dolar arası para kazanabilirsiniz. Yapmanız gerekenler ; reklamlara tıklamak, uygulamalar indirmek, videoları izlemek ve arkadaşlarınızı referansla davet etmek gibi kolay şeyler. Görevleri tamamladıkça ”oro” kazanıyor, daha sonra da orolarınızı isterseniz paraya dönüştürüyorsunuz isterseniz de amazon çeki , uçak bileti olarak kullanabiliyorsunuz. http://www.tapporo.com/

Phew Tick

Bu uygulamanın para kazandırma yöntemi diğerlerine göre epey farklı diyebiliriz. Çünkü para kazanmak için arkadaşlık yapmanız gerekiyor. İlk önce phewtick uygulamasını indiriyor ve kaydoluyorsunuz. Bu uygulamadan herhangi biriyle tanışıyor, buluşuyor, onun QR kodunu tarıyor ve para kazanıyorsunuz. Hem yeni arkadaşlar ediniyor hem de ek gelir sağlıyorsunuz. IOS ve android uyumlu.

Iconzoomer

Yine farklı, eğlenceli ve hızlı para kazanabileceğiniz bir mobil uygulama. Iconzoormer uygulamasını indirip kurduktan sonra size verilen görevlerle alakalı fotoğraflar çekmeniz ve fotoğrafları yollamanız isteniyor. Korkmayın bunlar, yediğiniz yemek, içeceğiniz, üstünüzdeki kıyafetler gibi günlük yaşamınızı içeren kolay görevler. Uygulama Ios ve androidde bulunuyor. Görevlerden kazandığınız puanları nakide çevirebileceğiniz gibi , amazon çeklerine dönüştürebiliyor ya da Unicef’e bağışlayabiliyorsunuz. http://www.iconzoomer.com/agents/home.aspx

Viggle

Son paylaşacağımız uygulama Viggle yine eğlenceli ve güzel vakit geçireceğiniz bir platform. Sizden müzik dinlemeniz ve televizyon izlemeniz isteniyor. Ee ben bunları zaten yapıyorum derseniz bir de üstüne hediyeler kazanmak çok güzel değil mi? Yine uygulamayı indiriyor, viggle a basıp dinlemeye ve izlemeye başlıyorsunuz. Televizyonda geçirdiğiniz süre arttıkça ve çıkan soruları yanıtladıkça puanlarınız artıyor. Hemen başlamak için adres; http://get.viggle.com/

Bu yazımızda sizlere akıllı telefon uygulamaları aracılığıyla nasıl ek gelir sağlayabileceğinizden bahsettik. Biliyoruz çok büyük meblağlar kazanmak mümkün değil ama damlaya damlaya göl olur. Umarız yazımız sizin için faydalı olur. İyi kazançlar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Köşeyi Dönmenizi Sağlayacak 20 Sağlam İş Fikirleri İncelemesi başlıklı makalemizde 20 ek iş fikri, alternatif iş fikirleri ve ek iş fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here