Akıllı telefon ile para kazanmak

0
7
evde iş imkanı
Akıllı Telefon ile para kazanmak

Akıllı telefon ile para kazanmak 2017

Günümüzde iş fikirleri, para kazanma yolları ve ek iş ilanları aramayan kimse kalmadı. Herkes gelirine büyük – küçük katkı yapmak isterken ortaya pek çok iş fikirleri de çıktı. Bu para kazanma yolları arasından artık herkes kendine uygun olanı seçebiliyor. Peki, sürekli elinizde olan akıllı telefonunuz ile para kazanabileceğinizi söylesek? Akıllı Telefon ile para kazanmak işini arayanlar için de hazırladığımız bu yazı ile sadece telefonunuzu kullanarak para kazanabilir, ek gelir sağlayabilirsiniz. Pek çok işimizi halletmemizi sağlayan akıllı telefonlar, artık para kazanmamıza da yardım ediyor.

Sanal Asistanlık Yapmak

Sanal asistanlık mesleği popülaritesini git gide arttırıyor. Yöneticiler tarafından da artık sıklıkla tercih haline gelen sanal asistanların yaptığı tek iş, çalıştıkları kişinin notlarını ve planlarını düzenli olarak tutmak ve zamanı geldiğinde hatırlatmak. Bu işi pijamalarınızla yapabileceğiniz gibi gittiğiniz her yerde de yapmaya devam edebilirsiniz. Yeter ki telefonunuz elinizde olsun. Akıllı telefon ile para kazanmak isteyenler için vazgeçilmez bir teklif olacak bu ek iş ilanı fırsatını eleman arama sitelerinden bulabilirsiniz.

Para Kazandıran Uygulamaları İndirmek

Akıllı telefon ile para kazanmak
Akıllı telefon ile para kazanmak

Eğer aradığınız iş size sadece az bir miktar kazandırsa da sorun olmazsa, bu işi hiç yorulmadan yapabilirsiniz. Birkaç saniye içinde telefonunuza uygulama indirerek az da olsa para kazanabilirsiniz. Bu gibi uygulamalarda size verilen adımları takip etmeniz para kazanmak için yeterli oluyor. Ufak bir araştırma yaparak bu uygulamaların isimlerini bulabilirsiniz. Birkaç örnek de bizden olsun : Gigwalk, Locket, Shopkick, Ibotta, Viggle…

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Para kazanma yolları arasında yıllardır olan bu yöntem, anket başına ücretlendirerek para kazandırıyor. Sadece anket üzerine olan birkaç siteye üye olarak siz de bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu iş fikirleri konusunda dikkat etmeniz gereken şey ise sitenin güvenli olup olmadığı. Size vereceğimiz örnek siteler ile bunu düşünmenize gerek yok.

tr.mysurvey.com , www.fikirpazari.web.tr , www.joinhiving.com/tr_TR , www.napolyon.com

Uygulama Test Ederek Para Kazanmak

Teknik anlamda biraz bilginiz varsa işte bu ek iş fırsatı tam da size göre. Tek yapmanız gereken yeni uygulamalara göz atıp, uygulama geliştiricisi ile iletişime geçmek. Ücretli olarak test edebileceğinizi söyledikten sonra yapmanız gereken uygulama geliştiricisinin size dönmesini beklemek. Aynı zamanda oldukça zevkli olan bu Akıllı Telefon ile para kazanmak sayesinde eğlenerek para kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here