Akbank Kredi Kartı Başvurusu

0
699

Akbank kredi kartı başvurusu yapmak için online hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Şubeye gitmeye gerek kalmadan kolayca kredi kartı başvurusu yaparak işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Online ön onay aşamasından sonra kredi kartınız tam onay aşamasına geçecektir.

Akbank Kredi Kartı Özellikleri

Akbank kredi kartı başvurusu yaparak birçok avantaj da elde edilmektedir. Akbank’ ın müşterilerine sunduğunu ve beklentilere göre cevap veren çeşitli kredi kartları mevcuttur. Dünyanın her yerinde alışveriş yapabileceğiniz Axess, harcadıkça mil puan kazandıran Wings, her 10 Tl’ lik alışverişe çekiliş hakkı kazandıran Fish, yıllık kart aidatı olmayan Free, nakit çekme avantajı sağlayan exi26 gibi Akbank kredi kartlarından birisi mutlaka beklentilere cevap olacaktır.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu ve Gerekli Evraklar

Akbank kredi kartı başvurusu için şubeye gitmeden online olarak da başvuru yapılabilmektedir. Başvuru için gerekli bilgiler ise

  • TC. Kimlik numarası,
  • Cep telefonu numarası,
  • Kimlik bilgileri,
  • Belgelenebilir aylık net gelir,
  • Çalışma şekli,
  • Ayrıntılı adres bilgileri,
  • Kredi kartı seçimi ve son aşama olarak onay.

Bu bilgileri girdikten sonra kredi kartı başvurusu ön onay aşamasına gider. Kredi kartının ön onay almasından sonra başvuru süreci tam onay alınana kadar devam eder. Değerlendirmeler sonucunda onaylanan Akbank  kredi kartı başvurusu tamamlanmış olur. Harcamalarınızda nakit yerine kredi kartını tercih ederek hem alışveriş yapıp hem de puanlar kazanabilirsiniz.

Akbank kredi kartı başvurusu yapmak için aşağıdaki “Hemen Başvur” butonuna tıklayın.

akbank kredi kartı başvurusu

 

 

 

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here