Akbank Kredi Hesaplama

0
6
Akbank

Akbank kredi ürünlerine başvurmadan önce Akbank kredi hesaplama işlemini gerçekleştirerek kullanmak istediğiniz kredi ürününün ödeme planı önceden çıkarabilirsiniz.

Akbank kredi hesaplama

Akbank kredi hesaplama aracı ile bir çok kredi ürününün kredi hesaplama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi hesaplama işlemini gerçekleştirmek için bankanın şubelerini veya web sitesini kullanabilirsiniz. Akbank şubeden kredi hesaplama işlemini gerçekleştirmek için banka yetkilileri ile görüşmeniz yeterlidir. Banka yetkililerine kullanmak istediğiniz kredi çeşidini, kullanmak istediğiniz kredi tutarını ve vadesini belirttiğinizde banka kredi yetkilisi sizlere örnek bir kredi ödeme planı oluşturacaktır. Bu kredi geri ödeme planı güncel faiz oranlarından hesaplanacağı için gerçek tutarlardan oluşmaktadır. Bu sayede kredi kullandığınızda aylık ödeyeceğiniz tutarı öğrenebilirsiniz.

Akbank kredi hesaplama makinesi ayrıca internet üzerinden de kullanılabilmektedir. Kredi hesaplama aracına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfa Akbank’ın resmi web sayfasıdır. Bu sayfadan ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi hesaplama işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken kullanmak istediğiniz kredi ürününü seçip, kullanmak istediğiniz tutarı ve vadeyi belirlemektir. Bu bilgileri belirledikten sonra Hesapla butonuna basmanız yeterlidir. Karşınıza kullanmak istediğiniz kredinin geri ödeme planı için gerekli bilgiler gelecektir.

Kredi hesaplama aracı güncel standart kredi ürünleri faizleri üzerinden hesaplama yapmaktadır. Eğer bankanın faiz indirimli kredi ürününe başvuruda bulunacaksanız ayrıca banka üzerinden kampanyada belirtilen faiz üzerinden kredi hesaplaması yapmanız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan EFT Ücreti Almayan Bankalar Var Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here