Akbank Kredi Başvurusu

0
7

Bireysel olarak maddi ihtiyaçlarınızı karşılamak ve mevcut borçlarınızı gidermek için Akbank kredi başvurusu yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre taşıt , ihtiyaç veya konut kredileri almak istiyorsanız Akbank kredi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank kredi kullanmak isteyen müşterilerine bir çok kredi imkanı sunuyor. Mevcut Akbank şubelerine giderek veya internetten kredi  başvurusu yapabilirsiniz. Eğer şubeden başvuru veya internetten başvurusu seçeneklerini kullanmak istemiyor , kullanamıyorsanız Akbank ATM`lerinden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Genel olarak kullanıcıların merak ettikleri konular arasında ”Akbank krediye nasıl başvurulur ” sorusu bulunmaktadır. Krediye başvurmak için gerekli olan 2 adet evrak bulunmaktadır. Bunlar ; nüfus cüzdanınız ve gelir belgenizdir. Bu evraklar ile Akbank şubelerinden kolayca başvuru yapabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yapacak vatandaşlarımız ise vatandaşlık numarası ve cep telefonu bilgileriniz yeterli olacaktır. ATM`lerden başvuru yapacaklar için ise yine aynı şekilde TC vatandaşlık bilgisi ve cep telefonu numarası yeterli olacaktır.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz başvuru şekilleri kesin olarak 3 gün içinde sonuç alınmaktadır. Şayet ATM ve İnternetten yapılan başvurularda başvuru sonra çeşitli evraklar istenmektedir bu evrakları başvuru sonrasında bankanıza iletmelisiniz.  Buraya tıklayarak  Akbank kredi ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve sonrasında başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan EFT Ücreti Almayan Bankalar Var Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here