Akbank Kredi Başvurusu

0
705
Borç Kapatma Kredisi

Akbank’ın kredi ürünlerinden yararlanarak bir çok ihtiyacınız için finansal destek alabilirsiniz. Konut, araç ve ihtiyaç kredileriniz için bir çok kredi çeşidi bulunmaktadır. Akbank kredi başvurusu yaparak kredi ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

Akbank kredileri

Akbank bünyesinde bulunan bir çok kredi ürünü bulunmaktadır. Konut, araç ve ihtiyaç kredisi kategorileri kendi içerisinde de bir çok krediyi barındırmaktadır. Kredilerin çeşitli olması ile müşteriler bir çok ihtiyacına karşılık uygun krediyi bulmaktadır. Masrafsız krediler, düşük faizli krediler, düşük ve yüksek vadeli krediler, eğitim kredisi gibi bir çok kredi ürünü bulunmaktadır. Sizler öncelikle kendi ihtiyaçlarınızı belirleyip daha sonra kredi ürünlerini incelerseniz sizin için daha sağlıklı bir karar olacaktır.

Akbank kredi başvurusu için gerekli evraklar

Akbank’ın bünyesinde bulunan kredilere başvurmak için bazı evrakları bankaya beyan etmeniz gerekmektedir. Bu evraklar ise aşağıdaki gibidir.

Akbank konut kredisi için gerekli olan evraklar

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Son aya ait gelir belgesi
 • Adınıza kayıtlı telefon, su, doğalgaz, elektrik gibi faturalardan herhangi biri
 • Alacağınız evin tapusu

Akbank Araç kredisi için gerekli evraklar

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Son aya ait gelir belgesi
 • Adınıza kayıtlı telefon, su, doğalgaz, elektrik gibi faturalardan herhangi biri
 • Alacağınız araç sıfır kilometre ise araca ait proforma fatura
 • Alacağınız araç ikinci el ise aracın ruhsatı

Akbank ihtiyaç kredisi için gerekli evraklar

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Son aya ait gelir belgesi
 • Adınıza kayıtlı telefon, su, doğalgaz, elektrik gibi faturalardan herhangi biri

Akbank kredi başvurusu

İhtiyacınız olan kredi ürününü seçtikten sonra krediye başvurmak için gerekli evrakları hazırlamalısınız. Akbank kredi başvurusu yapmanın ise iki yolunu seçebilirsiniz.

İlk yol olarak bankanın herhangi bir şubesine gitmeniz yeterlidir. Akbank kredi kullanmak için gerekli olan evraklar ile birlikte bankanın herhangi bir şubesine gidip başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuz alındıktan sonra ortalama olarak 3 iş günü içerisinde banka sizlere kredi başvuru sonucunuzu iletecektir.

Bir diğer yol ise internet üzerinden yapılan kredi başvurularıdır. İnternet üzerinden yapacağınız başvurular sonrasında banka sizlere 5 dakikalık gibi kısa bir süre içerisinde kredi sonucunuzu bildiren bir mesaj gönderecektir. Bu mesajda krediniz olumlu sonuçlanmışsa kredi kullanmak için gerekli olan evrakları bankaya beyan etmeniz gerekmektedir. Burada dikkat etmeniz gereken bir husus ise sms ile gelen kredi onayı ön onaydır. Kesin onay evraklarınızı beyan ettikten sonra alacağınız onaydır.

Kredi başvurunuzu gerçekleştirmek için “Hemen Başvur” butonuna tıklamanız yeterlidir.

akbank kredi başvurusu

 

tüm bankaların kredileri

Bir önceki yazımız olan Odeabank Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde odeabank kredi başvurusu, odeabank kredi başvurusu için gerekli evraklar ve odeabank kredi başvurusu internet hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here