Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

0
165

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak her türlü nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi sayesinde evinizin dekorasyonunu değiştirebilir, tatile çıkabilir, beyaz eşya ve elektronik eşya gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Akbank’ın sunduğu ihtiyaç kredisi kullanarak aklınıza gelebilecek bütün ihtiyaçlarınız için finansal destek alabilirsiniz.

Akbank ihtiyaç kredisi vade ve faiz seçenekleri

Akbank’tan ihtiyaç kredisi almak istediğinizde vade olarak maksimum 36 ay vadeden yararlanabilirsiniz. 18 yaşından büyük olan ve aylık düzenli geliri olan herkes Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. Akbank ihtiyaç kredisi ürününden yararlanarak bütün ihtiyaçlarınıza karşılık bulabilirsiniz.

Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranı sabit olarak %1,35 olarak belirlenmiştir.

Akbank ihtiyaç kredisi çekmek için gerekli evraklar

Akbank ihtiyaç kredisi çekmek için gerekli evraklar ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi çekmek için gerekli belgeler aşağıda sıralanmıştır.

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • İkametgah belgesi

Bu evraklar ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Banka gerekli risk incelemelerini gerçekleştirdikten sonra sizlerden kefil isteme hakkına sahiptir. Bu gibi durumlarda kefil bularak kredinizi kullanabilirsiniz.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için size en yakın Akbank şubesine uğrayabilirsiniz. Bankanın şubesinde kredi başvurusu yetkilisi ile görüşüp ihtiyaç kredisi çekmek için gerekli olan evrakları beyan edip kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka ortalama olarak 3 iş günü içerisinde kredi başvurunuzun sonucunu sizlere bildirecektir.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için ayrıca interneti de kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için aşağıda bulunan ” Hemen Başvur “ butonuna tıklayınız. Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurduktan sonra formu göndermeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun sonucu sizlere bildirilecektir. Krediniz olumlu olarak cevaplanırsa bankanın şubelerine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

1

 

İsterseniz BURAYA tıklayarak bankanın sizi aramasını sağlamanız da mümkün.

akbank ihtiyaç kredisi başvurusu

 

Bir önceki yazımız olan Emekliye Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde emekliye kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here