AGORA AVM Çalışma Saatleri 2019

0
45

Ülkemizdeki AVM ‘lerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Özellikle büyük şehirlerde daha fazla revaçta olduğunu ve adım başı AVM görmeye alıştığımızı söyleyebiliriz. Bugünkü yazımızda sizlere; İzmir ‘in önemli AVM ‘lerinden birisi olan Agora AVM hakkında bilgi vermeye çalışarak, Agora AVM Çalışma Saatleri 2019 yılı için en güncel bilgilerini paylaşmaya çalışacağız.

Agora AVM Kaça Kadar Açık

Agora AVM ‘nin çalışma saatleri saat 10:00 ile saat 22:00 arasındadır. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri de açık olan Agora AVM ‘nin öğle arası nedeniyle kapanması gibi bir durum ise söz konusu değildir. AVM içerisindeki mazağaların da çalışma saatleri de AVM çalışma saatleri ile uyumlu olup, aynı şekilde saat 10:00 ile saat 22:00 arasındadır. Agora AVM ‘nin Cuma ve Cumartesi günleri kapanış saati ise saat 23:00 olarak belirlenmiştir. Resmi tatil günlerinde de açık bulunmaktadır. Dini bayram günlerinde de açık olan Agora AVM bu günlerde biraz daha geç açılabilmekte, bu da ilgili döneme göre belirlenmektedir. AVM içerisinde bulunan Agora Alışveriş Merkezi 22:00 ‘dan sonra da ziyaretçii kabul etmektedir.

Agora AVM Hakkında Kısa Bilgiler

2003 yılında açılan Agora AVM İzmir ili Balçova ilçesiinde bulunmaktadır. İzmir – Çeşme otoyoluna da yakın olan Agora AVM ‘de yaklaşık olarak yerli ve yabancı ünlü markalardan oluşan 178 civarında mağaza bulunmaktadır. 30 bin m2 ‘lik kiralanabilir alanı, 2 katlı 2 bin 100 araçlık kapalı otoparkı, 9 sinema salonu, 30 adet civarında fast food restoranı ve Agora eğlence parkı bulunmaktadır.

Hangi Hizmetler Bulunuyor

Agora AVM ‘de Ücretsiz kablosuz internet, terzi, ücretsiz otopark, oto yıkama servisi, ATM ‘ler, eczane, sinema, aile eğlence merkezi, müşteri servisi, telefon, cafe ve restorant, danışma, kuru temizleme,           bebek arabası, engelli hizmetleri, mescid, güvenlik hizmetleri, kurye ve bebek bakım odası hizmetleri bulunmaktadır.

Agora AVM İletişim

Agora AVM ile ilgili herhangi bir konuda bilgi almak ya da şikayetinizi dile getirmek istiyorsanız bu durumda; 0 232 277 25 25 nolu telefonu arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra info@agoraizmir.com adresine e posta gönderebilir, http://agoraizmir.com/#sub-section-hakkimizda adresinde bulunan iletişim formunu da doldurarak gönderebilirsiniz. Yine bu adres üzerinden Agora AVM ‘de dükkan ya da stand açmak istiyorsanız başvuruda da bulunabilirsiniz. Agora AVM ‘ye gitmeden Agora AVM ‘ye gezmek isteyenler ise; yine Agora AVM ‘nin resmi internet sitesi olan www.agoraizmir.com adresine girip, buradan SANAL TUR bölümüne tıklayıp görebilirler. Direkt ulaşmak isteyenler http://agoraizmir.com/sanaltur.html linkini kullanabilir.

Bir önceki yazımız olan Palladium Avm Çalışma Saatleri 2019 başlıklı makalemizde Palladium ataşehir çalışma saatleri, Palladium avm çalışma saatleri ve Palladium avm hizmet saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.