ABank Çalışma Saatleri

0
10
Alternatifbank Çalışma Saatleri

ABank öğle arası saatleri, ABank mesai saatleri, ABank müşteri hizmetleri numarası, ABank kimin? gibi sorularınızı makalemizde cevaplandırdık.

ABank (Alternatif Bank) 1991 yılında kurulmuş ve ülkemizde halen hizmetlerine devam etmekte olan bir bankadır. 22 yıl boyunca Türk Bankacılık olarak şube ve ATM’leriyle hizmet veren banka 2013 yılında Katar’a satılarak yerli sermayeden ayrılmıştır. Türkiye genelinde 1300 personeli bulunan ABank Şube, internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve ATM kanallarıyla hizmet veriyor. ATM, internet bankacılığı ve telefon bankacılığıyla 7 gün 24 saat boyunca hizmet alırken, ABank şube çalışma saatleri 09.00-13.30 ila 13.30-17.30 arasındadır.

Bu saatler arasında EFT işlemlerinizi sürdürebiliyorsunuz. Orta ve Küçük ölçekli kişilere hizmet veren banka, büyümesine hızla devam ediyor. Müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan banka bireysel, kurumsal, KOBİ gibi alanlarda finansal destek sağlıyor.

Katar’a satılmasıyla birlikte ülke dışındaki yatırımcıların tercih ettiği ve hizmet yelpazesini genişlettiği bir banka olarak karşımıza çıkıyor. Swift işlemlerinizi de güvenli bir şekilde yapabileceğiniz, ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceğiniz ABank, kredi kartı başvurularınızı da almaktadır. Çek senet işlemleri, kiralık kasa gibi sayısız bankacılık hizmeti veriyor.

ABank 444 lü müşteri hizmetleri numarası 444 00 55

ABank 0850 li müşteri hizmetleri numarası 0850 225 00 55

Bir önceki yazımız olan PTT Çalışma Saatleri 2020 başlıklı makalemizde açılış saatleri, kaça kadar açık ve kaçta açılıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here