2019 Rulomatik Bayilik Şartları ve Bayilik Veren Firmalar

0
11
rulomatik bayilik şartları ve bayilik veren firmalar

Rulomatik, madeni para veya jeton karşılığında sizlere rulo haline getirilmiş ürünleri veren patentli bir cihazdır. Rulomatik cihazı uzun süredir kullanılmasına rağmen ülkemizde hizmete girmek için uygun piyasa ortamının oluşmasını beklemiştir. Rulomatik cihazının tedariği bölge bayilikleri üzerinden sağlanmaktadır. 2019 Rulomatik bayilik şartları ve bayilik veren firmaları sizler için derledik. Yeni bir iş fikri, yeni bir sektör eşittir yeni gelirler!

Rulomatik sistemini dükkan önlerinde, petrol ofislerinde, oto yıkamalarda 7/24 aktif halde kullanabilirsiniz. Başında birinin beklemesine gerek kalmadan sizler için gece gündüz kazanç sağlayabilir!

Rulomatikler oto yıkama havlusunun yanında çorap, eşarp gibi ürünlerin hızlı satışını yapabileceğinden dolayı camilerde, türbelerde rahatlıkla kullanılabilir ve toplum bu hizmetten yararlanabilir.

2019 Yılı Rulomatik bayilik şartları

Rulomatik cihazının il veya bölge bayiliğini almak için bazı şartları yerine getirmemiz gerekiyor. Firma bu konuda iyi niyetli davranarak cihazın yaygın bir biçimde kullanılabilmesi için şartları uygun tutuyor. İşte o şartlar,
1- Bayi adayının adına veya ailesinden bir bireyin adına vergi levhası belgesi istenmektedir. Vergi mükellefi belgesi bayi şartları tamamlandıktan sonrada alınabilir.
2- Bayi adayının ticari ve sosyal hayatında yüz kızartan suçlardan sicilli olmaması gerekmektedir.
3- Talep edilen bölge bayiliği için firmamızın belirlediği asgari düzeydeki rulomatik cihazı ve tek kullanımlık ürünlerin alınması.

http://www.rulomatik.com.tr/bayilik.php adresinden rulomatik bayilik formunu doldurabilirsiniz. Firma sizi şartlarına uygun bulursa gerekli iletişimi kurarak bayilik konusunda işbirliği yapmanızı sağlayacaktır.

Rulomatik firması hiçbir Franchise bedeli, telif hakkı, reklam bedeli, satılan her üründen kâr payı gibi ücretler talep etmemektedir. Buda rulomatik bayilik işinin bize doğrudan kâr sunacağını gösterir.

Başvuru formunun kabul görmesi halinde firma rulomatik bayilik adayına şöyle hitap eder,

” Rulomatik Bayilik Adayı ile mutabık kalındığı takdirde, bölge bayi adayı firma yetkilimize kimlik sureti veya faaliyet belgesi gönderimi yapar, firmamız tarafından olumlu görülen bayi adayı bayilik giriş bedeli ücretini banka hesabımıza yatırılması sonrası bayi adayı ile ortak belirlenen 5 iş günü içerisinde genel merkezde olacak şekilde randevu oluşturulur. ”

5- Bölge bayi adayı ile firma arasında Rulomatik bölge bayiliği sözleşmesi imzalanır.
6- Bölge bayiliğin hizmet vermesi için ürün ve ticari mal tahsisi kısa sürede sağlanır.

Rulomatik bayilik ücreti

Bölge bayilik için istenen tek ücret bayilik giriş bedeli adı altında alınan 3.750 Tl’dir. Bunun dışında firma sizden hiçbir şekilde karşılıksız ücret talep etmez.
0850 650 11 11 numarasından Rulomatik ürünlerini satan firmaya ulaşabilir, bizzat görüşebilirsiniz.

Rulomatik bayilik veren firmalar

Rulomatik firması Bursa merkezli kurulduğu ilk günden itibaren birçok kişiye ve firmaya bölge bayilikler vermiştir ve vermeye devam ediyor. Sizlerde bu bayiliklerden biri olmak istemez misin? Rulomatik bayilik verdiği kişilerle iyi ilişkiler içinde olup rulomatik cihazının ülkemizde yaygınlaşmasını için çalışmalarını hızla devam ettirmektedir.

Rulomatik cihazının özellikleri ve satış opsiyonları düşünüldüğünde sizler için yatırımlı bir iş olacağına inanıyorsanız bayilik için gerekli başvuruları yaparak hızlı adımlar atabilirsiniz.

Rulomatik ana merkezinden bölge bayiliklerini alabilir veya rulomatik bölge bayilikleri ile temasa geçerek rulomatik  bayilik’lerini alabilirsiniz. Bölge bayilikleri sizlere iş fırsatı sunmak için bekliyor olacaklar. Sizler ne kadar büyük satışlar yaparsanız bölge bayilikleride o kadar fazla gelir elde edeceğinden karşılıklı etkileşim sizi başarıya götürecektir.

Çevrenizde, ilinize merkezinize en yakın olan bölge bayi ile iletişime geçerek sizlere yardımcı olması için talepte bulunabilirsiniz. Rulomatik ile kazanmak sizin elinizde!

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here