2019 İnternetten para kazanma yolları

1
17
internetten para kazanmak
İnternetten para kazanma yolları 2017

2019 İnternetten para kazanma yolları neler?

Günümüzde 2019 İnternetten para kazanma yolları , ek gelir sağlamanın yolları oldukça fazla ve çeşitli. Bizlere; evimizde oturduğumuz yerden para kazanmak her zaman daha tatlı ve konforlu geliyor. Neden gelmesin ki? Evin dışındaki trafik, yorgunluk, düzensizlikle uğraşmak zorunda kalmamak herkesin hoşuna gider. Hem artık birçok şeyi internetten yapıyoruz, interneti aktif olarak kullanıyoruz. Herkes bu sistemin bir parçası olmuş durumda. Bu yeni platformla her şeyin değiştiğinin, dönüştüğünün farkındayız. Eskiden İnternetten para kazanma yolları ile ilgili çoğu insanın önyargısı vardı. Çevremizdeki başarı hikayelerini duydukça bu önyargıları kırmaya başladık.
Bizler de merak edenler için 2019 İnternetten para kazanma yolları ile ilgili bir liste hazırladık. Gelin beraber bir göz atalım…

İnternetten para kazanma yolları
2017 İnternetten para kazanma yolları

Recyclix’e yardım ederek para kazanın

RECYCLIX Geri dönüşüm endüstrisinde çığır açan bir kuruluş. Amaçları geri dönüştürülebilen atıkları satıp para kazanırken, yatırımcılara da para kazandırmak ve geri dönüşüme katkı sağlamak. Siteye üye oluyorsunuz, atık satın alıyorsunuz yani yatırım yapıyorsunuz. Recyclix onu sizin için geri dönüştürüyor. Bu süreçte sadece bekliyorsunuz. İşlem bittiğinde kar elde etmek için elinize geçen malzemeyi tekrar satıyorsunuz. Rcyclix size başlangıçta €20 bonus veriyor. Bu parayla başlayıp daha sonra yatırım yaparak devam edebiliyorsunuz. Dikkatinizi çektiyse daha ayrıntılı bilgi almak için internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Konu ile ilgili Rcyclix internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

makale yazarak para kazanmak
makale yazarak para kazanmak

Makale yazarlığı yaparak para kazanın

Makale yazarlığı boş zamanı olanlar ve kalemine güvenenler için en klasik ve garanti internetten para kazanma yolları ‘ndan biri. Site sahipleri ile anlaşarak onlara istedikleri konularda yazılar yazıyorsunuz ve sitelerini güncel tutmalarına yardım ediyorsunuz. Makale yazarlığı yaparak, ( yazdığınız makale sayısına göre) ayda 250-1000 TL arası bir gelir kazanabilirsiniz.

Satış ortaklığı yaparak para kazanın

Satış ortaklığıyla internetten para kazanma, bir diğer adıyla affliate marketing, basit anlamıyla bir şeye ( ürün , hizmet vb) satış ortağı olarak o şeyi tanıtmanız, yardımcı olmanız, pazarlamanızdır. Yani satış ortaklığıyla yaptığınız pazarlama faaliyetlerinin bütününe verilen isim. Temel mantığı alıcı ile satıcıyı buluşturmanız kazandığınız komisyondur. Bu işten tıklama başına, satış başına ya da yönlendirme başına para kazanırsınız.

İnternetten oyun oynayarak para kazanma

İnternetten para kazanma yolları içinde genç okuyucularımız için harika bir önerimiz var. Oyun oynayarak para kazanma! İnanması güç biliyoruz ama gerçek. League of Legends, World of Warcraft, Knight Online, Shards of War, DOTA ve nicesi…. Hepsinin dünya üzerinde milyonlarla oyuncusu var ve bu oyunlara ciddi paralar harcıyorlar. Online oyunlar sizin de ilgi alanınıza giriyorsa, sizlere hem eğlenip hem para kazanabileceğiniz dört önerimiz var. Online oyunları test ederek para kazanmak, oyun hesapları, sanal eşya, altın satmak, twitch’ de yayın yaparak bağış toplamak ve son olarak iddialı oyuncular için esport turnuvalarında oyun kazanmak.

Kullanmadığınız eşyalarınızı satarak para kazanma

Artık ihtiyacınızın olmadığı, kullanmadığınız ya da alıp beğenmediğiniz birinci veya ikinci el bütün eşyalarınızı gittigidiyor, zet, gardrops gibi websitelerini kullanarak satarak internetten para kazanabilirsiniz. Böylelikle hem size yük olan eşyalardan kurtulursunuz ve evinizde yer açılır hem de gelir elde edersiniz. Evinizdeki her yere dikkatlice bakın. Kullanmadığınız her şeyi bir yere toplayın. Unutmayın her şeyin bir alıcısı vardır. Size çok gereksiz görünen bir eşya bir başkası için çok değerli olabilir. O yüzden elinize geçen her şeyi satışa çıkarmaktan çekinmeyin.

Sosyal medyayı akıllıca kullanarak para kazanın

Facebook, Twitter, Vine, Instagram gibi sosyal medya mecralarında gerçekten çok büyük olanaklar var. Çünkü sosyal medya gerçekten yeni trend. Hele ki akıllı telefonlarla iş iyice çığırından çıktı diyebiliriz. Firmalar sosyal medya fenomenlerine ürünlerini tanıtmaları ve tavsiyeleri karşılığında çok ciddi meblağlar ödüyor. Siz de sosyal medyayı akıllıca kullanarak belli bir takipçi sayısına ulaştıktan sonra reklam kampanyalarıyla para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Web Tasarım Para Kazandırır mı? başlıklı makalemizde ek iş fikirleri, evden bilgisayarda para kazanma ve site yap para kazan hakkında bilgiler verilmektedir.

1 YORUM

  1. Burdaki para kazanma yollarının bir çoğunda sadece internet bağlantısı yeterli olabiliyor yani ister evde para kazanabilir istersek bulduğumuz ilk wifi ile hızlıca işlerimizi halledebilir ek gelir sağlaya biliriz bilgiler için teşekkürler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here