2019 Evde yapılabilecek ek işler

1
15
Evde yapilabilecek ek is

Günümüzde para kazanmak için iş fikirleri ne oldukça ihtiyaç duyuyoruz ve bu ihtiyaç yani ek gelir fırsatlarına olan ihtiyacımız her geçen gün artıyor. İşlerden ya da derslerden arta kalan zamanlarda ise ayrıca bir işte çalışmaya pek çoğumuzun vakti kalmıyor. Hal böyle olunca da 2019 Evde yapılabilecek ek işler değerli oluyor ve gözümüz bu tür ek iş fırsatlarına yöneliyor. Pek çok kişi evde iş imkanı istese de pek az kişi kendine uygun evde iş imkanı nı bulabiliyor. Sizin için hazırladığımız liste ile siz de rahatlıkla kendinize uygun ek iş imkanını bulabilir, evinizde ek gelir kazanmaya başlayabilirsiniz. İşte sizin için 2019 evde yapılabilecek ek işler listemiz, ayrıntıları ile birlikte iş fırsatları.

2019 Evde yapılabilecek ek işler grubu

Evde takı yapmak

Evde ek iş fırsatları arasında olan evde takı yaparak para kazanmak, özellikle bayanlar için harika bir iş imkanı. Hem stres attıran hem de para kazandıran bu fırsat ile evde yorulmadan ek gelir elde edebilirsiniz. Ailecek yapacağınız sohbetlerde birlikte takı yaparak para kazanabilir ve gelirinize rahatlıkla katkıda bulunabilirsiniz. Evde takı yaparak para kazanmak hakkında kendinizi bilgisiz hissediyor iseniz internetteki takı yapma videoları ile rahatlıkla öğrenebilir ve evden para kazanabilirsiniz.

Evde kurabiye ve şeker yapımı işi

Evde iş imkanı fırsatları düşündüğünüzden çok daha fazla diyebiliriz. Çeşit çeşit iş imkanı arasından kendinize uygun olanı seçmek aslında oldukça kolay. Bu ek iş fırsatlarından biri de evde kurabiye ve şeker yapımı işi. Başlarda amatör olarak küçük çapta mevlit, nişan ve nikah şekeri yapabilirken ilerde çok daha büyük işler yapabilir ve büyük miktarlarda para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ev hanımları için daha uygun bir iş olan kurabiye ve şeker yapımı işinde en önemli şeyin görsellik olduğunu unutmayın. Şekerleri ve kurabiyeleri temaya uygun bir şekilde süslemeyi öğrenerek güzel para kazanabilirsiniz.

Evde doğal sabun yaparak para kazanmak

Hayatımızın her anında artık yapaydan çok doğala dönmeye başladık. İnsanoğlunun doğala döndüğü bu günlerde doğal olanını tercih ettiğimiz bir diğer şey de cildimizin en yakın arkadaşları, sabunlar. Cildimize bu kadar temas eden şeylerin doğal olması oldukça önem arz ediyor. Evde yapılabilecek ek işler arasında karşımıza çıkan bu iş fırsatı hem güzel kazandırıyor hem de bu işi yapana zevk veriyor. İstediğiniz aroma, çeşit ve şekilde sabun yaparak hem stres atın hem de para kazanın.

Örneğin türk kahvesi, tarçın tarzı malzemeler ile peeling etkili sabunlar bile üretebilirsiniz. Kazanacağınız para tamamen yaratıcılığınıza bağlı.

Evde kına paketlemek

2019 Evde yapılabilecek en güzel işlerden biri de evde kına paketleme işi. Ailecek yapılabilecek bir iş olan kına paketleme işinde yapmanız gereken tek şey kınalar için özel olan paketlere kınaları koymak ve dağıtıma hazır hale getirmek. Sipariş alarak yapabileceğiniz bu iş imkanında ne kadar çok kişi olursanız o kadar çok paketleme yapıp para kazanabilirsiniz ama tek kişi de yapmanızda hiçbir sıkıntı olmayacaktır.

Evde mum yaparak para kazanma fırsatı

Hem para kazanmak hem de stres atmak istemez miydiniz? Ek iş olarak yapılabilecek olan mum yapma işinde yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak evinizde ürettiğiniz mumları arkadaş çevrenize satabilir ya da satmak için internetten yardım alabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça popüler olan Letgo isimli uygulama da size yardım edebilir ve evden para kazanma fırsatına kavuşabilirsiniz.

Farklı koku ve şekillerdeki mumlarla, ürünlerinizi çekici hale getirebilir ve işinizi büyütebilirsiniz.

Evde Tesbih Yaparak para kazanmak

2019 Evde yapılabilecek ek işler arasında olan bir iş imkanı da evde tespih yapma işi. Pek çok farklı çeşidi bulunan tespihleri yaparak para kazanabileceğinizi söylesek, ne dersiniz? İstediğiniz tarz boncuklarla yapacağınız tespihler ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Takı yapma işinde olduğu gibi yaratıcılığınızı konuştururken bu işten zevk de alabilir ve ailecek yapabilirsiniz. Ek gelir sağlamak hiç bu kadar zevkli ve bol muhabbetli olmamıştı…

Blog Yazarak Para kazanmak

Para kazanma yolları düşündüğünüzden çok daha fazla. Pek çok kişi için eğlence merkezinden farkı olmayan internet bazıları için de para kazanma kapısı. Blog yazarak siz de internette geçirdiğiniz zamanı paraya çevirebilirsiniz. 2017 Evde yapılabilecek ek işler arasında olan blog yazarlığında dikkat etmeniz gereken tek şey ilgi çekici bir bloğa sahip olmak. Bloğunuz ilgi çektikçe sayfanıza ekleyeceğiniz reklamlar ile para kazanabilir ve gelirinizi artırabilirsiniz üstelik yorulmadan.

Evde buzdolabı magneti yaparak ek gelir sağlamak

Ek iş arayışında olan pek çok kişinin aklına gelmeyen bu yöntem de yaratıcığınızı konuşturacağınız yöntemlerden biri. Pek çok farklı çeşitte magnet yapmak için ihtiyacınız olan tek şey küçük mıknatıs parçaları. Sonrası tamamen yaratıcılığınıza kalıyor. Özel tasarımlar yapabilir ya da fotoğraf baskısı ile magnetleri özelleştirebilirsiniz.

Farklı temalarda, film karakterlerini içeren ya da şarkıcı ve gruplarla ilgili magnetler de size oldukça iyi para kazandıracaktır. Evde ek iş olarak yaptığınız magnetleri internet üzerinden rahatlıkla satabilirsiniz.

Evde reçel yapımı işi

Her şeyin doğalı makbul demiştik. İşte bunlardan biri de kahvaltıların gözdesi olan reçeller. Her şeyin doğalına döndüğümüz günümüzde artık market reçellerinden daha çok doğal ev yapımı reçeller yemek istiyoruz. Taze meyvelerden yaptığınız çeşit çeşit reçeller ile hem para kazanabilir hem de mutfakta keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Yaptığınız reçelleri hem çevrenize satabilir hem de internetten satabilirsiniz. Siz de internetin para kazandıran tarafında yer alabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Köşeyi Dönmenizi Sağlayacak 20 Sağlam İş Fikirleri İncelemesi başlıklı makalemizde 20 ek iş fikri, alternatif iş fikirleri ve ek iş fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here