2018 Ev hanımlarına iş

2
37
2016 Evde iş imkanı İstanbul Küçükçekmece
2017 Ev Hanımlarına iş imkanı

2017 Ev hanımlarına iş imkanları

Günümüzde herkes aile bütçesine katkıda bulunmak istiyor. İş fikirleri arayışında herkes internetten araştırma yaparak kendine uygun ek iş imkanını bulmaya çalışıyor. Para kazanma yolları arayan herkes gibi ev hanımları da kendine en uygun ve zevkli işi bulmak istiyor. Sizin için hazırladığımız öneriler ile  2017 ev hanımlarına iş imkanı bulabileceksiniz. Evinizin rahatlığında yapabileceğiniz bu ek iş fırsatlarında biraz girişimci ve istekli davrandığınızda çok güzel ek gelir kazanabilirsiniz. Evde iş imkanı olarak pek çok iş fikirleri bulunsana ev hanımlarına iş olanları sizler için derledik.

Ev hanımlarına iş olarak El işi yapmak

El işi sadece bu zamanda değil, her zaman tazeliğini koruyan bir uğraş. Pek çok ev hanımının günlük stresten uzaklaşıp sığındığı liman olan örgü yapma işi, ek gelir imkanına dönüşüyor. 2017 Ev hanımlarına iş imkanı olan el işi yaparak para kazanma fırsatı, para kazanma yolları arasında oldukça güzel ek gelir sağlayabileceğiniz bir iş. El işi yaparak para kazanmak yazımızı da okuyarak bu yolda kendinize rehber bulabilirsiniz. El işi yaparak para kazanmak, hobi gibi bir 2017 Ev hanımlarına iş yöntemi.

Affiliate  Marketing ile para kazanmak

2016 Evde iş imkanı İstanbul Küçükçekmece  sefaköy – Affiliate Marketing
2017-ev-hanimlarina-is-imkani

İş fikirleri arasında hepiniz katalog satışını duymuşsunuzdur. Araştırmalarınızın sonucunda kendinize uygun markayı seçerek yüksek kar oranları ile para kazanabilirsiniz. Bu ek gelir fırsatında arkadaş çevreniz genişledikçe daha çok kazanacaksınız. Firmanın verdiği eğitimler de para kazanmanıza yardım edecek. LR, Tupperware gibi affiliate marketing yazılarımızı okuyarak da bu ek iş hakkında fikir edinebilirsiniz.

Buzdolabı Magneti yapmak

Para kazanma fırsatları nereden gelecek belli olmaz. Her gün gördüğümüz buzdolabı magnetleri ile para kazanmak fikrini söylesek? Mıknatıs, bilgisayar ve yazıcı ile yaptığınız magnetleri internette satarak para kazanabilirsiniz. Ev hanımlarına iş imkanı olan bu ek iş fırsatı ile yorulmadan eğlenerek para kazanmak hayal değil. Dilediğiniz şekilde süsleyeceğiniz magnetleri e-ticaret sitelerinde satabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Reçel Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 YORUMLAR

  1. Merhaba, İstanbul,Güneşli-Bağcılardan yazıyorum.Evde her türlü paketleme işi yapabilirim.Daha önce bu tarz işler yaptım.İşin yoğunluğuna göre yanıma 3 kisi daha ayarlayabilirim.Geri dönüşünüzü bekliyorum.Teşekkürler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here